Ana sayfa Haber Metro: Last Light Redux, GOG’ta ücretsiz

Metro: Last Light Redux, GOG’ta ücretsiz

Metro: Last Light Redux, GOG'da 48 saat boyunca ücretsiz.

0

GOG’ta, kış indiriminin son 48 saatinin bir parçası olarak Metro: Last Light Redux oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. GOG‘ta hediye sayfasına veya GOG’taki Metro: Last Light Redux sayfasına gidin. Onu almak için GOG hesabınıza giriş yapın. Ücretsiz, DRM içermez, sonsuza kadar saklamak.

Metro: Last Light Redux, 2013’ün Metro 2033’ün devamı niteliğindeki Metro: Last Light’ın bir nevi yeniden düzenlenmiş versiyonu. İlk versiyonundan sadece bir yıl sonra 2014’te çıkmıştı.

Rockstar Games, GTA 6 nedeniyle Bully 2’yi iptal etti

Metro, insanlığın kalıntıları hakkında Moskova’nın yeraltı tren istasyonlarında saklanan korkunç, kıyamet sonrası bir Rus destanıdır. Geçen yılki Metro Exodus’ta, üç maç boyunca Metro’dakiler yüzeye çıkıyor. Karadan seyahat ediyor. Son on yılın en iyi nişancı serilerinden biriyle ilgileniyorsanız, ilk oyun olan Metro 2033 Redux’u şu anda GOG veya Steam veya Epic satışlarında yaklaşık 4 dolar karşılığında ve muhtemelen sahip olduğum diğer satışlarda alabilirsiniz.

Metro: Last Light satın almayı ve oynamayı hiç bulamadıysanız, yeniden düzenlenen sürüm bugün ve yarın GOG mağazasında ücretsizdir. Oyun bir süredir piyasadaydı, ancak ikinci veya üçüncü kez oynasanız bile her zamanki kadar korkutucu. Ve GOG’dan bir oyun aldığınızda, herhangi bir DRM olmadan gelir. Böylece oyun kopyanız herhangi bir platforma bağlı olmaz. Dosyaları sabit sürücünüze indirebilirsiniz ve GOG’un başlatıcısı yüklenmeden çalışmaya devam eder.

METRO LAST LIGHT REDUX OYUNUNU GOG’TA ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Oyunun hak talebinde bulunma süreci, sayfanın en üstündeki “Metro: Son Işık eşantiyonu” bağlantısı sadece GOG’un arama ekranına yönlendirdiğinden, biraz açık değildir. Ücretsiz oyunu talep etmek için önce oturum açmanız (veya yoksa bir hesap oluşturmanız), ardından ana sayfaya gitmeniz gerekir. “Evet ve oyunu sahiplenin” yazan bir düğmenin bulunduğu başlığı görene kadar aşağı kaydırın. Bu arada “evet”, GOG’dan pazarlama e-postalarını seçmenizdir. Bu nedenle tıklamadan önce bunun farkında olun. Düğmeye tıklamak, oyunu daha sonra gidip indirebileceğiniz kitaplığınıza eklemelidir.

Ücretsiz, gerçekten çok iyi bir oyun sunmak, GOG’un sahibi CD Projekt Red’in bu ay kaybettiği iyi niyetin bir kısmını geri kazanmaya çalışması olabilir. Şirket, Cyberpunk 2077’nin hatalı sürümünün yanı sıra GOG’un kendisiyle ilgili bir PR kriziyle uğraşıyor. Bazıları, şirketin Red Candle Games’in Adanmışlığını taşıma kararını geri alarak Çin hükümetine teslim olduğuna dair endişeler var. Çin cumhurbaşkanına erken bir versiyonda utanç verici atıflar.

CD Projekt Red’in hizmetlerini herhangi bir nedenle kullanmamaya karar verdiyseniz ve oyunun tek bir platformda takılı kalmasına aldırış etmiyorsanız, yine de Steam’de oldukça ucuza alabilirsiniz. 5 Ocak’a kadar orada 3.99 dolara olacak. Hangi platformu seçerseniz seçin, Metro: Last Light sağlam bir hikayeye ve çok sayıda gergin ve kalp atışına neden olan harika bir oyundur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here