Ana sayfa Haber Mass Effect Legendary Edition 2021’de çıkıyor

Mass Effect Legendary Edition 2021’de çıkıyor

Mass Effect Legendary Edition, PC ve konsollara gelen orijinal üçlemenin remastered versiyonu 2021'de kullanıma sunuluyor

0

Orijinal Mass Effect üçlemesi 4K Remastered olarak 2021’de PC, PS4 ve Xbox One’a geliyor. Oyunda ayrıca PS5 ve Xbox Series X için geliştirmeler olacak.

BioWare, 2007 ile 2012 arasında yayınlanan, stüdyonun Aksiyon-RPG serisindeki ilk üç oyunun bir derlemesini: Mass Effect Legendary Edition‘ı duyurdu. Mass Effect Legendary Edition’da ayrıca tüm tek oyunculu DLC’ler, ek oyun içi silahlar ve zırhlar gibi birçok içerik mevcut olacak. BioWare ayrıca derlemenin 4K Ultra HD görseller için optimize edileceğini doğruladı.

Ancak, BioWare’in oyuncuların epik uzay keyfini deneyimleyebilmeleri için oyunları geliştirmeye odaklandığı ilk üç Mass Effect oyununun tam bir Remaster olarak değil, bir geliştirme olarak düşünmek gerek. Derleme, Burnout Paradise ve Need for Speed: Hot Pursuit dahil olmak üzere BioWare’in yayıncısı EA’nın son yıllarda yayınladığı benzer Remasterları takip ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here