Ana sayfa Donanım Logitech G633 ve G933 Artemis Spektrum Kulaklıkları

Logitech G633 ve G933 Artemis Spektrum Kulaklıkları

0

Oyun ekipmanları alanındayenilikçi ve lider markaLogitech,oyun tutkunları için iki yeni oyun kulaklığıgeliştirdi: Logitech® G933 Artemis Spectrum™ Wireless Gaming Headset  ve Logitech® G633 Artemis Spectrum™ Gaming Headset.üstün ve çok yönlü bir ses deneyimi sunan patent başvurusu yapılmış Pro-G sürücüleri olan yeni kulaklıklar,Logitech“in 25 yılı aşkın deneyime sahipses mühendisliği ekibi tarafından özel olarak tasarlandı.

 

Logitech Başkan Yardımcısı ve Gaming Genel Müdürü Ujesh Desai yeni kulaklıklar ile ilgili değerlendirmesinde, ” Araştırmalarımız sırasında bugüne dek oyuncular için gerçek anlamda yüksek kalite bir kulaklık üretilmediğini gördük. Bunun üzerine ses ekibimize bu kulaklıkları yapabilmeleri için meydan okuduk.  Bir oyuncuve müzisyen olarak bu ürünleri tasarlayıp bana sunduklarında büyük heyecan duydum”dedi.

Tamamen kişiye özel olarak ayarlanabilen kulaklıklarRGB ışıklandırması, değiştirilebilir arka aydınlatmalı hoparlör plakaları ve programlanabilir G-tuşları içeriyor.  Logitech Oyun Yazılımı ile birlikte eşleştirildiğinde ses ayarlarını özelleştirebiliyor, kişisel ses profilleri yaratabiliyor ve favori EQ1 değerlerini kolayca kaydedebiliyorsunuz.

 

üstün çok Yönlü Ses

 

Patent başvurusu yapılmış Pro-G ses sürücüleri,ses tutkunu oyunseverlerin talep ettiği performansı sağlayan karma (hybrid) ağlı materyallerden yapılmıştır. Pro-G sürücüler, en sevdiğiniz müzikten geniş oyun soundtrack”lerine kadardilediğiniz tüm müzikler için üst düzey bir kulaklıktan bekleyebileceğiniz bir performanstatemiz ve hassas tiz,derin ve zengin bas deneyimi sunuyor.

 

Logitech G633 ve G933,hem Dolby hem de DTS Headphone: X2surround seçeneklerini aynı anda oyunculara sunan ilk kulaklıklardır. Pro-G sürücüleri ve surround ses teknolojileri oyunda gerçek yaşamda olduğu gibi mekânsal farkındalık yaratarak ve etrafınızdaki sinsi düşmanlarınızı açık şekilde duymanızı sağlıyor veya özel ipuçları veriyor.DTS Headphone: Xteknolojisi kullandığı kalibrasyon ile 7.1″e kadar ses kanallarını ve kişiselleştirme için çoklu seçenekleri destekleyerek oyunseverleri ve ses tutkunlarını daha önce olmadığı kadar bir stüdyo ortamı deneyimine yaklaştırıyor. DTS Headphone:X ve sinematik ses alanında uzun tarihçesi olan Dolby”ninkombinasyonu,oyunculara  gerçek ve rakipsiz  bir ses deneyimi sunuyor.

 

çoklu Platform Desteği ve Ses Karıştırma

 

Logitech G633 ve G933, hemPC, hem mobil cihazlar, hemdePlayStation® 4 ve Xbox One™  gibi konsollarile çalışabiliyor.Logitech G633 tek bir USB bağlantısı vetek bir analog girişle iki ayrı cihaza aynı anda bağlanıp seslerini karıştırabilirken, Logitech G933bir USB  mix adaptör  ve iki analog girişi ile  üç ayrı cihaza aynı anda bağlanabiliyorve bu üç cihazdan gelen sesleri karıştırabiliyor.

 

Artık PC”deoyun oynarken bir yandan düşmanlarınızı uzaklaştırıp,aynı anda eş zamanlı olarak cep telefonunuzdan pizza siparişi verebilirsiniz. Ayrıca, USB bağlantısı ve RCA ses çıkışı üzerindenev sinema sisteminizle de çalışabilen Logitech G933“ün sunduğu mükemmel kablosuz ev sinema sistemi deneyimi ile oturmaodanızda alıcınıza yada TV”nize bağlı tüm medyayı dinleyebilirsiniz.

 

Kişisel Programlama ve RGB Işıklandırma

 

Aydınlatmadan G-Tuşlarına ve kişiselleştirilebilir seslerden özel etiketlemelere kadarkulaklığınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Logitech Oyun Yazılımı”nı kullanarak aydınlatmayı, ses ve tuşları programlayabilirsiniz. RGBaydınlatmasınınışığı 16.8 Milyon renge kadar ayarlayabilir ve kesintisiz oyun deneyimi için özel oyun makrolarınızı üç adet programlanabilir G-tuşuna atayabilirsiniz. Ekolayzır yazılımı ile sesayarlarınızı kişiselleştirebilir ve kişisel ses profilleri yaratabilirsiniz.

 

Kablosuz veya Kablolu

 

Kablolu bir oyun kulaklığı Logitech G633“ün yanı sıra Logitech G933, 2,4 GHz ultra düşük kablosuz bekleme süresiile hem kablolu, hem de kablosuz oynayabilme özelliği sunuyor. Alternatif olarak, dahili analog kabloyu ve kulaklık üzerinde bulunan 3.mm”lik analog girişi kullanarak pil gücünü tüketmeden oyun oynayabilirsiniz. Kablosuz USB mix adaptör ise analog sesveya mobil cihazınızı kablosuz olarak kullanma imkânı sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here