Ana sayfa Donanım LG PH30JG Led projektör

LG PH30JG Led projektör

0
LG PH30JG

LG’nin beyaz renkli ve sade tasarımlı Led projektörü PH30JG; hafifliği, taşınabilirliği ve uzun lamba ömrü sayesinde sunumlarınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz en iyi dostunuz olacak. Nispeten uygun bir fiyata sahip olan ürünün özelliklerine dilerseniz bir göz atalım.

LG PH30JG özellikleri ve fiyatı

LG PH30JG modelinin öncelikle HD kalitesinde, 1280×720 piksel çözünürlüğünde bir görüntü sunabildiğini belirtelim. 100000:1 kontrast oranına sahip olan led projektör, 250 cd/m2’lik bir parlaklık değerine sahip. Bünyesinde RGB tipi led ampul barındıran LG projektör, size toplamda 30000 saatlik uzun bir lamba ömrü sunuyor. Wi-fi desteği bulunmayan model; HDMI1, USB1 ve audio çıkışlarına sahip. Eko modunda sadece 22 desibel değerinde bir ses üreten Led projektör yalnızca masa üzeri kullanımlar için tasarlanmış. Aydınlık ortamlarda bile tatminkar sonuçlar üreten bluetooth destekli cihaz, 2 senelik LG Türkiye garantisiyle satışa sunuluyor.

Gündelik ve iş amaçlı olarak kullanıldığında beklentileri fazlasıyla karşılayabilen LG PH30JG, sadece 490 gramlık bir ağırlığa sahip. Ürünün Türkiye satış fiyatı ortalama 3000 tl dolaylarında.

2019 Mercedes CLA geçtiğimiz günlerde tanıtıldı!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here