Ana sayfa Haber LG G9, Çentik ve Dörtlü Arka Kameraya Sahip

LG G9, Çentik ve Dörtlü Arka Kameraya Sahip

0

Yeni bir yıl ile her zaman yeni telefonlar alırız. Ancak CES 2020’nin bir dizi duyuru ile ortaya çıktığını görmekle birlikte, gözlerimizi Şubat ayında MWC 2020’ye çevirdik. Burada Samsung, LG ve daha fazlası gibi farklı markalardan bir dizi akıllı telefon duyurusu göreceğiz. 

LG G9’daki en dikkat çekici şey telefonun şık profilidir. LG, LG G5 ve Hand ID’deki ellerinizin damarlarını kullanarak telefonunuzun kilidini açmanıza izin veren modüller gibi özellikleri kullanıyor. LG G8’in bir revizyonu olan LG G8X, daha ince veya daha iyi bir şekilde LG G9’un bu yıl ileriye taşıyacağı daha ince bir profil için bu Hand ID özelliğinden kurtuldu.

LG G9 ekran boyutları

Bu telefonda, öne bakan tek bir kamera sensörü tutan bir gözyaşı çentiği mevcuttur ve ön çerçeveler daha da azaltılmıştır. Ekran aynı 19.5:9 en boy oranıyla yaklaşık 6.7-6.9 inç boyutlarındadır.

Telefon ayrıca; geçen yıldan Galaxy S10 5G’ye çok benzer bir şekilde ortalanmış ve yatay olarak monte edilmiş dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacak. Arka parmak izi tarayıcısı da görünmüyor. Bu da bize bu telefonun bir ekran içi parmak izi sensörü taşıyacağını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here