Ana sayfa Haber Lenovo WhatsApp Üzerinden Hizmet Verecek

Lenovo WhatsApp Üzerinden Hizmet Verecek

0

Dünyanın en güçlü şirketlerinden bir tanesi olan Lenovo Türkiye’de WhatsApp üzerinden hizmet verme kararı aldı. Çok hızlı bir şekilde gelişim gösteren bu şirket, Türkiye’deki en iyiler arasında gösteriliyor.

Lenovo normal şartlarda sadece bilgisayar üreticisi olarak biliniyor. Ancak şirket aynı zamanda tablet ve akıllı telefon satışları da yapıyor. Bu çok daha fazla müşteri ile irtibat halinde olmak anlamına geliyor. Lenovo bunun farkında olduğu için hizmet verdiği platformları genişletmeye çalışıyor.

Lenovo WhatsApp hattı yakında aktifleşecek

Şirketin geçtiğimiz günlerde basına açtığı ve Şimdi ise gelen sızıntılara göre kesin olarak hayata geçireceği WhatsApp hattı kullanıcılara iş saatleri içerisinde hizmet verecek. Böylece bütün kullanıcılar kuruluşa ulaşabilecek.

Akıllı telefon tablet ve bilgisayar kullanıcılarının en çok dert yandığı konulardan birisi de hiç şüphesiz yetkili firmaya ulaşma sorunu yaşamaktır. Şimdi ise bu sorun aşıldı ve firma daha fazla destek vermek istiyor.

Muhtemelen bir hafta içerisinde şirketin WhatsApp destek hatları aktif olacaktır. Eğer bu hizmetten yararlanırsınız, fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here