Ana sayfa Haber Kripto Para Fiyatlarında Sıçrama Yaşanıyor: İşte Nedeni

Kripto Para Fiyatlarında Sıçrama Yaşanıyor: İşte Nedeni

0
kripto para fiyatlarında

Herkesin uzun bir süredir takip ettiği kripto para fiyatlarında sıçrama ortaya çıktı. Peki ne oldu da böylesine sert fiyat yükselmeleri yaşanıyor. İşte konu ile alakalı merak edilen bütün detaylar.

Kripto paralar son dönemlerin en çok tartışılan konuları içerisinde yer alıyor. Her ne kadar birçok kişi Bitcoin gibi kripto paraları bilse bile yine de bazı altcoinler çok daha fazla Yükseliş yakalayabiliyor Bitcoin şu anda 50 bin seviyesini aşmakta çok zorlanıyor. Bunu aşabilmesi için bazı iyi haberlere ihtiyaç duyuyor.

Bu durum sadece Bitcoin için değil aynı zamanda tüm kripto paralarda benzer işliyor. Peki hangi durumlarda kripto paralar sağlam bir yükseliş yakalıyor.

Kripto para fiyatlarında sıçrama güncelleme dönemlerine denk geliyor

Kripto paralarda özellikle güncelleme vakitlerinde çok fazla yükseliş ortaya çıkıyor. Güncellemeler ile birlikte yeni özellikler kazanılıyor. Bu durum fiyatların artması için oldukça yeterli.

kripto para fiyatlarında

Şu sıralar XLM olarak bilinen kripto paralarda önemli bir artış yaşanıyor. Bununla birlikte kar eden kişi sayısında iyi bir yukarı yönlü ivme yakalanıyor.

Dünyanın en büyük kripto paraları bile güncelleme sayesinde yükseliyor. Mesela sadece XLM ve ADA bile yükselişler yakaladı. Yaklaşık olarak yüzde 60 civarında bir yukarı çıkış var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here