Ana sayfa Haber iPhone 12 Şarj Ömrü Ortaya Çıktı: Sonuçlar Vahim (Video)

iPhone 12 Şarj Ömrü Ortaya Çıktı: Sonuçlar Vahim (Video)

0
iPhone 12 kullanıcıların elinde

Dünyanın en iyi telefonları arasında gösterilen iPhone 12 şarj ömrüyle de büyüledi. Hadi gelin yapılan son testlere göre hangi sonuçların ortaya çıktığına bakalım.

Uzun bir süredir çıkması dört gözle beklenen iPhone 12, tanıtıldı ve böylece herkes merakını gidermiş oldu. A14 Bionic işlemcisi ile ön plana çıkan bu cihazın, şarj konusunda da sorun yaratmaması bekleniyorrdu. Ancak ne yazık ki planlandığı gibi olmadı. Apple iPhone 12 modelinde biraz tökezledi.

iPhone 12 şarj ömrü hayal kırıklığı yarattı

ABD merkezli akıllı telefon ve teknoloji devi Apple, neredeyse her yıl bir değişikliğe imza atıyor. Bundan kısa bir süre önce, akıllı telefonlara çentiği getirip sonra da onu yok etti. Ancak hemen ardından şirket durmadı ve kamera dizaynını da değiştirdi.

iPhone 12 şarj

Apple ne yaparsa yapsın genellikle piyasada taklit ediliyor. Bu nedenle onun ürettiği akıllı telefonlara iyi bakmak gerekiyor. Ne yazık ki her değişiklik olumlu yansımadı. iPhone 12, iPhone 12 Pro modelleriyle iPhone 11 modelleri kıyaslandı ve orataya herkesi şaşırtan bazı sonuçlar çıktı.

Apple tarafından tanıtılan iPhone 12 cihazlarında 2815 mAh batarya bulunuyor. Bu batarya, normal bir akıllı telefona bile yetmezken 5G kullanacak cihaz için son derece can sıkıcı olabilir. Yapılan testler bunu doğruladı.

iPhone 12 Sonrası Dolandırıcılık Artış Gösteriyor

iPhone 12 cihazları gün içinde sadece 8 saat kullanılabiliyor. Aşağıda testin de yer aldığı bir video bulunuyor. Videoyu izledikten sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here