Ana sayfa Haber iPhone 12 Çıkış Tarihi Kesinleşti!

iPhone 12 Çıkış Tarihi Kesinleşti!

0
iPhone 12 kutusunda kulaklık

Büyük bir merakla beklenen iPhone 12, çıkış tarihi ile ilgili bazı netlikler kazanmaya başladı. Şirketin özellikleri 5G konusunda bir tür yeterli donanım sağlayamadığı şu son günlerde, güzel haberler geliyor. İşte bu model ile ilgili merak edilen detaylar.

Apple neredeyse her yıl yeni bir iPhone modeli çıkarmasıyla biliniyor. iPhone 11 ile birlikte özellikle de kamera teknolojisi konusunda farklı bir noktaya ulaşmayı başaran şirket şimdilerde bunu daha ileri bir noktaya taşımak istiyor. Ancak bu seferki modelde firma kamera teknolojisine yönelmeyecek.

iPhone 12 çıkış tarihi netlik kazanıyor

Apple firmasının iPhone 11 ile birlikte satışlarında ciddi bir yükseliş sağlandığını söyleyebiliriz. Özellikle de amiral gemilerindeki satışlarda önemli gelirler elde eden şirket, bu nedenle iPhone 12 için büyük yatırım yaptı.

iPhone 12 çıkış tarihi

Yeni nesil ağ teknolojisi olarak bilinen 5G, muhtemelen şimdiki Apple akıllı telefon modellerinde kullanılacak. Ünlü analistler bu modelin iki farklı şekilde geleceğini söylüyor. Birincisi 4G varyantları olacak. Bunların biraz daha sade ve klasik bir Apple akıllı telefon tarzında olacağı iddia ediliyor.

Şirketin üreteceği diğer tür model ise 5G varyantlı olacak. Neredeyse bütün akıllı telefonlarda 5G olması şirketi böyle bir çalışmaya itti. Ayrıca gelen sızıntılara göre 4 farklı iPhone 12 çıkacak ve bunlardan sadece bir tanesi 1000 dolar etiketinin altında olacak. Tarih konusunda ise Eylül ayında bu modelin tanıtılacağı ve Ekim ayında ise satışının başlayacağı söyleniyor. Peki siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?

HONOR Magic Earbuds Türkiye’de

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here