Ana sayfa Mobil iPad 2: Aksesuarlar

iPad 2: Aksesuarlar

0
Artwizz iPad Araç Şarj Cihazı
49.90TL

Dahili Gerilim Koruması ve 100cm’lik kabloya sahip Artwizz ile ihtiyaç duyduğunuz an iPod, iPhone ve iPad’inizi aracınızın çakmağından kolayca şarj edebiliyorsunuz. İçinde bulunan kablo sayesinde orijinal Apple kablonuzu da taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

  artwizz ipad araç şarj cihazı
     
artwizz carplug ipad şarj cihazı   Artwizz CarPlug iPad Şarj Cihazı
34.90TL

Dahili voltaj koruyucusuna sahip olan CarPlug, iPad başta olmak üzere iPod, iPhone, PDA, navigasyon sistemleri, oyun kontrolörleri, MP3 oynatıcılar gibi USB çıkışına sahip hemen her cihazı şarj edebiliyor. Bu sayede USB’den şarj olan cihazlarınızı, bilgisayara bağlı kalmadan dilediğiniz şekilde şarj edebiliyorsunuz.

     
Artwizz ScratchStopper iPad 2 Ekran Koruyucu
44.90TL

ScratchStopper, iPad 2’nin ekranı için özenilerek ölçülmüş ve kesilmiş olup çerçeve kısmı ile beraber ekranınızı ve Beyaz iPad’inizin ön yüzeyini tam olarak kaplıyor. İlk uygulamadan sonra iPad 2’nin tüm ön yüzeyini tozlanmaya ve kire karşı koruyor.

  artwizz acratchstopper ipad 2 ekran koruyucu

 

Artwizz ScratchStopper iPad 2 Ekran Koruyucu (Siyah)
44.90TL

ScratchStopper, iPad 2’nin ekranı için özenilerek ölçülmüş ve kesilmiş olup çerçeve kısmı ile beraber ekranınızı ve Siyah iPad’inizin ön yüzeyini tam olarak kaplıyor. İlk uygulamadan sonra iPad 2’nin tüm ön yüzeyini tozlanmaya ve kire karşı koruyor.

   artwizz acratchstopper ipad 2 ekran koruyucu siyah
     
incase 2amp ipad araç şarj cihazı            Incase 2amp iPad Araç Şarj Cihazı (Siyah)
49.90 TL

12V güç kaynaklarıyla uyumlu ve LED şarj göstergeli 2amp, araç şarj cihazları içinde küçük ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Tasarımının yanı sıra hızlı bir USB çıkışına sahip ve paket içinden çıkan bağlantı kablosu sayesinde orijinal Apple kablonuzu seyahatlerde taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

     
Muvit SpinPad Dönebilen iPad/iPad 2 Standı (Siyah)
149.90 TL

Hem dikey hem yatay şekilde kullanıma uygun standa sahip SpinPad ile, iPad ve iPad2’nizde fotoğraflarınızı ve videolarınızı yatay veya dikey olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Dönebilen baş kısmı, her türlü konumda bilekleriniz yorulmadan kolayca işlerinizi halledebilmeniz için tasarlanmış.

  muvit spinpad dönebilen ipad 2 standı

 

Muvit Snow Clip Deri iPad 2 Kılıfı
129.90 TL

Aynı zamanda stand olabilen Muvit Snow Clip iPad 2 kılıfı, iPad 2’nizi korurken aynı zamanda cihazınıza çeşitli açılardan bakabilmenize ve iPad 2’nizi masaüstünde rahatça kullanabilmenize olanak sağlıyor. İşlevselliğin yanında şık görünüm arayanlar için özel deri tasarıma sahip.

   muvit snow clip deri ipad 2 kılıfı
     
ozaki istroke l stylus ipad kalemi   Ozaki iStroke L Stylus iPad Kalemi
64.90 TL

Tüm dokunmatik kapasitif ekranlarda hassas bir şekilde çalışan ve kalem formunda tasarlanan L stylus, yüksek kalite metal malzemeden üretilmiş ve rahat yazım için Almanya patentli P900M kalem dolum teknolojisine sahip.

     
Speck PixelSkin HD iPad 2 Kılıfı
129.90TL

PixelSkin HD iPad 2 koruma kılıfının kapağı tıpkı bir kitap gibi açılıyor ve konforlu bir tutuş için arkaya katlanabiliyor. özel mat pixel görünümlü Speck tasarımına sahip bu kılıf, katlandığında stand olabiliyor ve cihazınızı dilediğiniz açıda ayarlamanıza olanak sağlıyor.

  speck pixelskin hd ipad 2 kılıfı

 

Speck FitFolio iPad 2 Kılıfı
119.90TL

iPad 2’nizle okurken, çalışırken ya da oyun oynarken arkaya katlanabilen FitFolio kılıf, aynı zamanda stand haline gelebiliyor. Destekli dış ve iç yüzeyi ile iPad 2’nizi korurken aynı zamanda kılıf takılıyken tüm kontrollere eksiksiz erişebiliyorsunuz.

  speck fitfolio ipad 2 kılıfı
     
ozaki istroke l ipad tükenmez kalem    Ozaki iStroke L+ iPad Tükenmez Kalem
79.90 TL

Parmak kullanmakla vakit kaybettirmeyen ve tüm dokunmatik kapasitif ekranlarda çalışan L+ aynı zamanda tükenmez kalem olabiliyor, dolayısıyla hem kağıt üzerinde hem de dijital ortamda yardımcınız oluyor. Yüksek kalite metal malzemeden üretilen L+ Alman patentli P900M kalem dolum teknolojisine sahip.

     
Ozaki iStroke S Stylus iPad Kalemi
34.90TL

Ozaki iStroke S, tüm kapasitif dokunmatik ekranlarda çalışabiliyor ve diğer stylus’lardan farkı mini kalem formunda tasarlanmış olması. Taşıması da kolay olan S modelini iPad, iPod ve iPhone dock bağlantı çıkışına takarak rahatça taşıyabiliyorsunuz.

  ozaki istroke s stylus ipad kalemi

 

Ozaki iCoat iPad 2 Ekran Koruyucu Film
49.90 TL

iPad 2’nin ekranı için ölçülmüş ve kesilmiş olan iCoat iPad 2’nizin ekranını tam olarak kaplıyor ve mat yüzeyi sayesinde parlama yapmıyor. Parmak izi engelleme özelliği sayesinde ekranınız kullanım sırasında ve sonrasında temiz kalıyor.

   ozaki icoat ipad 2 ekran koruyucu film
     
ozaki icarry ipad 2 standı   Ozaki iCarry iPad 2 Standı
49.90 TL

Şık ve ilginç tasarımlarıyla adından söz ettiren Ozaki, iCarry ile iPad ve iPad 2 için iCarry modelini sunuyor. iCarry ile cihazlarınıza hem yatay hem de dikey olarak bakabiliyorsunuz ve iç içe geçen tasarımı ile rahatça taşıyabiliyorsunuz.

     
Ozaki iCoat iPad 2 Kılıfı
129.90TL

iPad 2’nizi darbelere karşı koruyan iCoat Notebook, aynı zamanda standa dönüşerek iPad 2’nizi çeşitli açılardan kullanabilmenize olanak sağlıyor. Kılıftan bir de tüm dokunmatik kapasitif ekranlarla çalışan bir adet stylus çıkıyor. Kılıf, stand ve stylus kalemi bir arada barındıran iCoat Notebook, iPad 2’sini yanından ayıramayanlar için ideal.

  ozaki icoat ipad 2 kılıfı

 

Ozaki iCoat Versatile Kalemli iPad 2 Kılıfı
149.90TL

Yumuşak mikro süet iç dokusuna sahip olan iCoat Versatile, aynı zamanda standa dönüşerek iPad 2’nizi yatay ve dikey olarak kullanabilmenize olanak sağlıyor. Kılıftan, tüm dokunmatik kapasitif ekranlarla çalışan bir adet stylus ve farklı kullanımlar için 3 askı çıkıyor. Vesaitle modelinin en önemli özelliği ise iPad 2″yi araç koltuğuna takarak monitör haline getirebilmeniz.

   ozaki icoat versatile kalemli ipad 2 kılıfı
     
twelve south compass ipad 2 standı               Twelve South Compass iPad 2 Standı
119 TL

Compass, minimal tasarımı ile hem bir şövale hem de bir yazma desteği olarak kullanılabiliyor. Şövale formunda iken iPad’inizi hem dikey hem de yatay modda kullanabiliyorsunuz. Compass’ı bir yazma desteği olarak kullanmak istediğinizde ise arkada yer alan ayağını içeri doğru katlayıp küçük ayağını açtığınızda bu minik stand bir anda iPad’inizin dokunmatik klavyesini verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bir araca dönüşüyor.

     
Just Mobile AluPen iPad Kalemi
69.90 TL

Şimdiye kadar alışkın olduğumuz çubuk inceliğindeki stylus”ların aksine Just Mobile AluPen hafif olmasının yanı sıra altıgen köşeli dış yapısı ve hacmiyle gerçek bir kalem kadar rahat tutulabiliyor ve iPad/iPhone ile rahatça kullanılabiliyor. AluPen ile yazarken parmaklarınızın arasında gerçek bir kalem tuttuğunuzu

  just mobile alupen ipad kalemi

 

Incase Neoprene iPad 2 Kılıfı
89.90 TL

Incase Neoprene kılıf, koruyucu yumuşak suni kürk iç kısmı, kauçuk ile kaplanmış fermuar başlıkları, güçlendirilmiş YKK fermuarları ve özel Incase tasarımı ile iPad’inizi şık ve güvenilir bir şekilde taşımanıza olanak sağlıyor. Aksesuar alanında piyasa lideri kabul edilen Incase kılıfları aynı zamanda yağmur, kar gibi tüm hava şartlarına dayanıklı.

   incase neoprene ipad 2 kılıfı
     
be.ez astuce wings ipad 2 standı  

be.ez Astuce Wings iPad 2 Standı
44.90 TL

iPad’inizi dikey ya da yatay şekilde konumlandırarak fotoğraflarınıza göz gezdirebileceğiniz ya da videolarınızı seyredebileceğiniz pratik kuruluma sahip, hafifliği ile dikkat çeken bir standdır. Parçaları bir araya getirmek ve ayırmak son derece kolaydır ve boyutu sayesinde onu kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz.

     
be. Ez La Robe Allure iPad 2 Kılıfı
69.90 TL

LA robe Allure, genişlemeyen ve iPad 2’nizi tam olarak kavrayan bir yapıda tasarlanmış. Koruma kalınlığı 5mm’lik inceliğe sahip olan kılıf, aynı zamanda yumuşak yünlü bir astara sahip.

  be. ez la robe allure ipad 2 kılıfı
     
be.ez le rush en ville black coffee ipad 2 çantası    be.ez LE rush En Ville Black Coffee iPad 2 çantası
129.90 TL

Hafif yapıdadır ve iPad’inizi gün içinde başına gelebilecek olan çarpma, düşme ve çizilmelerden en iyi şekilde korumak için yüksek kalitede balistik naylondan imal edilmiştir. Kaliteli dokuya sahip omuz askısı ile iPad’inizi taşımanız kolaylaşırken, çantanın güçlendirilmiş kenarları ve ana bölmenin köşelerinde yer alan ekstra sağlam koruma kısımları ile taşırken iPad’iniz her zaman güvendedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here