Ana sayfa Haber İnternet Kullanıcıları En Çok Neyden Şikayet Ediyor?

İnternet Kullanıcıları En Çok Neyden Şikayet Ediyor?

0
İnternet kullanıcıları

Günümüzde toplumun çok büyük bir bölümünü oluşturan internet kullanıcıları bazı detaylarda daha fazla şikayetçi. Özellikle de son dönemlerde meydana gelen bazı sorunlar onların şikayetlerini arttırıyor. Hadi gelin konuyla ilgili detaylara birlikte göz atalım.

Türkiye’de internet kullanan kişilerin neredeyse yarısı kesintilerden dolayı şikayetçi. Özellikle bu kesintilerin neredeyse her zaman tekrar etmesi insanları canından bezdirecek noktaya getirdi. Elbette her zaman sorun tedarikçiler nedeniyle ortaya çıkmıyor.

İnternet kullanıcıları birbirinden farklı düşünüyor

Yapılan çalışmalar sonucunda internet kullanıcılarının birbirleri gibi düşünmediği ortaya çıktı. Burada en temel belirleyici olan detay ise mobil ve sabit internet arasındaki fark.

İnternet kullanıcıları
Keenetic’den premium internet

Mobil internet kullanıcıların çok büyük bir bölümü faturalar nedeniyle durumdan şikayetçi. Özellikle de beklediğinden çok daha fazla fatura gelen kişiler ilk olarak müşteri hizmetlerini arıyor. Eğer burada gerekli çözümler sunulmazsa hukuk yolu aranıyor.

Sabit internet kullanan kişiler ise sürekli bağlantı kesilmesinden şikayetçi. Bu tür internet kullanıcılarının yaklaşık %62 gibi bir bölümü bağlantı kesilmesinden dolayı müşteri hizmetlerine başvuruyor. Ayrıca uydu platformları ile ilgili de büyük şikayetler mevcut. Sizin bu konuyla ilgili şikayetleriniz var mı? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here