Ana sayfa Haber Instagram Bağışları Aktif Hale Geldi!

Instagram Bağışları Aktif Hale Geldi!

0
Instagram bağışları aktifleşti

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olarak bilinen Instagram üzerinden bağış toplamak artık mümkün. Bundan kısa bir süre önce herhangi bir bağış toplanması platform tarafından kabul edilmiyordu.

Para toplama özelliklerinin kullanıcılara sunulması ile birlikte, Instagram platformu popülerliğini büyük oranda artıracak. ABD ve İngiltere bu konuda ilk denemelerin yapılacağı yerler olacak. Sistem ile ilgili açıklarının kapatılması ile birlikte bütün dünyaya yayılacak.

Instagram bağışları aktifleşti

Birkaç ay önce Instagram üzerinden bağış toplamak isterseniz yapmanız gereken bir çok işlem olacaktı. Bağışın nereye yapılacağı ve bağış detayları en önemli konular arasında yer alıyordu.

Facebook tarafından yapılan yeni değişiklikler ile birlikte, bağış konusu çok değişti. Kişisel bağış toplama özelliği açmak için profiliniz üzerinden ayarlara giriş yapmanız ve bağış toplamayı ekle seçeneğini kullanmanız yeterli.

Facebook şirketi bağış toplanması ile ilgili eskisi kadar fazla detay almıyor. Özellikle bazı şirketlerin rahatlıkla bağış toplama imkanı olacak. Ancak henüz hangi şirketlerin bu konuda avantajlı konumda yer alacağı bilinmiyor. Peki sizce Instagram bu çalışması ile birlikte, önemli bir başarı elde edilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here