Ana sayfa Mobil İlk Türk tablet bilgisayar!

İlk Türk tablet bilgisayar!

0

İşte Exper EasyPad tabletler

Exper, hafif yapısı, dokunmatik ekranı ve binlerce uygulama desteği ile bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değiştiren tablet PC pazarına EasyPad ile girdi. Hem kurumsal hem de bireysel tüketiciler için geliştirilen Türkiye”nin ilk tablet bilgisayarı EasyPad”ler, farklı ekran büyüklükleri ve işletim sistemlerine sahip, her kullanıcı segmentine hitap edecek iki modelle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul Sabancı Müzesi The Seed”de düzenlenen Easypad basın toplantısında konuşan Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, son dönemde teknoloji tutkunlarının en çok satın almak istediği ürünler arasında yer alan tablet PC pazarına EasyPad ile yeni bir soluk getireceklerini söyledi.
 

Korkusuz, “Exper olarak tüketicileri her zaman ileri teknoloji ürünleriyle buluşturuyoruz. Bunun en iyi örneklerinden biri de EasyPad. Gerek şık tasarımları gerekse güçlü donanım özellikleriyle geniş bir kullanıcı kesimine hitap eden EasyPad”ler ile kullanıcılara kusursuz ve benzersiz bir mobil deneyim sunacağız. Yeni nesil işlemci, işletim sistemi ve grafik kartlarla en az dizüstü bilgisayarlar kadar verimli hale gelen tablet PC pazarında Exper olarak çok iddialıyız” dedi.

 

 

2011 yılı boyunca EasyPad serisine farklı özelliklere sahip yeni modellerin de katılacağını belirten Korkusuz, “Dünya genelinde bu yıl 50 milyon kişi tarafından satın alınması beklenen tablet PC”ler Türkiye”de de büyük rağbet görüyor. Exper olarak pazarın en iddialı ürünlerini geliştirdik. Benzersiz tasarımları ve güçlü donanım özelliklerine sahip EasyPad”ler için rekabetçi satış fiyatları da belirledik. Bunun için Migros ile önemli bir anlaşmaya imza attık. EasyPad serisinin Android işletim sistemine sahip olan ilk üyesi EasyPad P10AN”i teknoloji tutkunları Migros mağazalarından özel tanıtım fiyatıyla, 599 TL”den satın alabilecek” diye konuştu.

“HAYATA EASYPAD İLE BAĞLANACAKSINIZ”

EasyPad P10AN”nin 10.1 inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik ekrana sahip olduğunu söyleyen Exper Pazarlama Direktörü Mert Erinç, “Nvidia Tegra 2 işlemci ve Android 2.2 işletim sistemine ve kullanılacak uygulamalara göre 7,5 saat pil ömrüne sahip olan EasyPad P10AN, geniş çevre ürün yelpazesi, binlerce uygulama desteğiyle ve yaklaşık 750 gram ağırlığıyla teknoloji tutkunlarının gün boyu yanlarından ayıramayacakları vazgeçilmezi olacak.
 

EasyPad P10AN, multimedya içeriği ve binlerce farklı uygulamasıyla eğlenceyi sokaklara taşıyacak” dedi. Erinç, pazardaki ilk Tegra 2 işlemciye sahip Easypad P10AN”de, kullanıcıların merakla bekledikleri Adobe Flash Player desteğinin de Exper farkıyla Easypad P10AN”de bulunduğunu belirtti.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here