Ana sayfa Haber HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Satışta!

HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Satışta!

PlayStation ve PC için Beyaz Renkte, Şık Tasarıma Sahip Oyuncu Sınıfı Kablosuz Kulaklık

0

HyperX, HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı satışa çıktı. 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve göze çarpan beyaz renkli tasarıma sahip yeni Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, net ara sesler, tizler ve etkili bas sesi ile kesintisiz ses deneyimi sunmak için tasarlanmış ve 40 mm sürücülerle güçlendirildi.

Konsol Ürünleri İşletme Müdürü Andrew Ewing, “HyperX, konsol oyuncuları için en iyi deneyimi sunan, güvenilir ve uygun fiyatlı oyuncu ürünlerini sunmaya çalışıyor.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. “Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, kullanıcılara hem HyperX konforu, beyaz rengiyle de şık bir stil sunmaktadır.”

Cloud Stinger Core Konsollara Da Uyumlu

Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, yalnızca 275 gram ağırlığında olup, hafif bir tasarıma sahiptir. Uzun oyun seansları sırasında rahatlık sağlamak için üzerinde yumuşak kulaklık yastıkçıkları bulunmaktadır. Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı PS4 ve PC ile uyumlu olup, kulaklık üzerinde bulunan kullanışlı ses kontrolleri, döndür/sessize al özellikli gürültü önleyici mikrofon ve ayarlanabilir çelik sürgüler gibi bir dizi kullanılabilirlik özelliği sunmaktadır.

HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, 12 metre kablosuz menzile sahip olup, 17 saate kadar pil ömrü ile kablosuz bir deneyim sunuyor.

HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Özellikleri:

Kulaklık

Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla birlikte 40mm

Tip: Geri dönüş kapalı

Frekans yanıtı: 20Hz – 20kHz

Empedans: 16Ω

Ses basınç seviyesi: 95.5 dBSPL, 1 kHz frekansta 1 mW

T.H.D.: ≦2%

Pil Ömrü: 17 saate kadar

Kablosuz menzil: 2.4Ghz – 12 metreye kadar (açık alanda)

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü önleyici
Frekans yanıtı: 50Hz – 18kHz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here