Ana sayfa Haber Huawei P50 tasarım fotoğrafları sızdı

Huawei P50 tasarım fotoğrafları sızdı

Huawei, P50 serisini piyasaya sürmenin eşiğinde olsa da, hangi kapasitede olacağı henüz belli değil. Çeşitli sızdırılan telefonlar, kamera tasarımı ve EMUI yerine HarmonyOS çalıştıracağı da dahil olmak üzere yaklaşan amiral gemisi serisi hakkında daha önceki bazı söylentileri doğruladı.

0

Şimdiye kadar Huawei P50 akıllı telefonuna en yakın bakışımız renderlardan olmuştu. Ancak şimdi gerçek akıllı telefona yakın olabilecek bir şey gördük. Çünkü telefonun prototipini gösteriyor gibi görünen fotoğraflar internette sızdı.

Weibo’da (Çin sosyal medya sitesi) sızan Digital Chat Station ve Technology Yu tarafından paylaşılan resimler, gerçek telefonu gösteriyor gibi duruyor. Ancak eşlik eden bir açıklama bunu bir “üçüncü taraf modeli” olarak tanımlıyor.

Huawei Mate 40 Pro 4G TENAA’ya sızdı

Bu, muhtemelen telefonun lansmandan önce neye benzediğini bilmek isteyen bir kasa üreticisi gibi şirket tarafından kullanılan sahte bir ünite olarak ortaya çıkar.

Sahte birimler genellikle telefon üreticisi tarafından ortaya çıkar. Ayrıca onlar tarafından sağlanan teknik özelliklerle sızar. Bu nedenle bu resimlerde gösterilen telefonun Huawei P50’nin doğru bir temsili olma ihtimali yüksektir. Ancak bu sızan görüntülerin herhangi bir garantisi yoktur.

HUAWEI P50 AKILLI TELEFONUN MUHTEMEL BAZI ÖZELLİKLERİ

Her durumda, fotoğraflar daha önce renderlarda gördüğümüze çok benzeyen bir tasarımı gösteriyor. Arkada iki büyük daireyi barındıran büyük bir kamera bloğu var. Ancak bu dairelerden en az biri birden fazla lensi barındıracak. Aslında yukarıdaki resimlerden biri her birinde iki lens gösteriyor.

Ön tarafta düz ekran, delikli kamera mevcut. Huawei P50 hem beyaz hem de siyah tonlarda olacak.

Ek olarak, sızan birimin üzerinde EMUI yerine ‘Powered by HarmonyOS’ yazılıdır. Bu, Huawei’nin akıllı telefon işletim sistemleriyle yönünü çevirdiği yer gibi olsa da, HarmonyOS’un P50 serisine dahil edilmesi, Huawei’nin HarmonyOS 2.0 yol haritasıyla çelişiyor. Geçen yılki Huawei Geliştirici Konferansı’nda şirket, HarmonyOS 2.0’ın Ekim 2021’e kadar 4 GB’den az RAM’e sahip cihazları desteklemeyeceğini duyurdu.

Sızıntılarda her zamanki gibi bunu bir tutam tuzla ele alacağız. Ancak bu telefonların, piyasaya sürelecek telefonlar olmasını bekliyoruz. Yakında öğreneceğiz.

Huawei P50’nin muhtemelen Huawei P50 Pro ve Huawei P50 Pro Plus ile birlikte Mayıs veya Haziran aylarında çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here