Ana sayfa Donanım Güncel Huawei Mate X, 65W Hızlı Şarj İle Geliyor

Huawei Mate X, 65W Hızlı Şarj İle Geliyor

0

Herkesin fark ettiği gibi, katlanabilir telefonlar artık çok önemli ve her akıllı telefon üreticisi kendi telefonunu yapmaya çalışıyor. Huawei, Huawei Mate X adlı bir telefon ile çıktı. 

ABD’nin yaptırımları nedeniyle, cihaz sadece kendi Çin pazarında bir sürüme kavuştu. Ancak Huawei, Motorola Razr ve Galaxy Fold gibi diğer rakiplerden farklı bir uygulama getirdi. Bu cihazlar içe doğru katlanırken (Razr flip telefon tarzı, katlama durumunda dizüstü bilgisayar tarzı), Mate X’in ekranı dışarı doğru katlanır ve telefonun dışına sarılır.

Huawei Mate X yenilikçi olmaya devam edecek

Huawei Mate X, 8 GB’a kadar RAM ve işlemcileri için bir Kirin 980 ile, Huawei’nin amiral gemileri kadar işlem gücü de sağlıyor ve gelecek yıl yenilenmesi bekleniyor.

Yeni nesil bu cihaz, diğerlerinin yanı sıra, daha güncel bir Kirin 990 işlemciye sahip Mate X’ler olarak adlandırılan hafif bir yenileme alacak. Tüm bu bilgiler, bir Çin düzenleyici kurumu olan CCC’den gelmiş olabilir. Bu kuruluş tarafından yayınlanan listede, Huawei’den TAH-AN00m model numarası olan bir cihaz gösterilmektedir. Bu model numarası Huawei Mate X’e ait.

Şirketin yeni Mate X modeli 65W şarj ile geliyor. Huawei Mate Xs’in önümüzdeki MWC 2020 etkinliğinde yapılan bir duyurunun ardından 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here