Ana sayfa Haber Huawei İndirimleri Sizi Bekliyor: İşte Detaylar!

Huawei İndirimleri Sizi Bekliyor: İşte Detaylar!

0
Huawei indirimleri

Dünyanın en iyi akıllı telefon şirketlerinden bir tanesi olarak bilinen Huawei, indirimleri ile gündeme gelecek gibi görünüyor. Google ve Huawei arasındaki rekabet, şirketi buna itti diyebiliriz. İşte merak edilen tüm detaylar.

Teknoloji alanında çok güçlü çalışmalar yürüten Huawei şirketi, ne yazık ki pek iyi günler geçirmiyordu. Hatırlayacağınız üzere ABD ve Çinli şirketlerin arası açılmıştı ve Huawei bu konuda en çok zarar gören kuruluş olarak tarihe geçti. Firma akıllı telefonlarında Google servislerini kullanamadığı için zor durumda kalmıştı. Fakat yeni hamleler ile birlikte bunu geri püskürtmek istiyor.

Huawei indirimleri herkese 200 TL sunacak

31 Ağustos’a kadar geçerli olması planlanan kuponlar iki farklı şekilde dağıtılacak. Bunlardan ilki 100 TL’lik indirim kuponları olacak. 2000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 100 TL’lik indirim kuponu alabilecekler.

Huawei İndirimleri Sizi Bekliyor: İşte Detaylar!

Bir diğer önemli kupon detayı ise 3000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara veriliyor. Böyle bir alışveriş yapanlar 200 TL indirim kuponu elde edebilecek. Böylece 2 bin TL ve üzeri alışveriş yapanlar aynı şekilde en az 100 TL indirim kazanabilecek. Böylece Huawei kullanıcıları her zaman karlı çıkacak. Elbette şirketin sunduğu fırsatlar bununla sona ermiyor.

Huawei sayfası üzerinden hediye çarkı ile birlikte 20 TL ile 130 TL arasında kupon alabilirsiniz. Günde en fazla 3 çevirme hakkınız bulunuyor. Bu rakamı arttırma imkanınız da bulunuyor. Huawei tarafından bu tür fırsatların verilmesi cazibesini arttırır mı? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here