Ana sayfa Haber Huawei FreeBuds 4, Türkiye’de ön satışa çıktı

Huawei FreeBuds 4, Türkiye’de ön satışa çıktı

Huawei'in en yeni üst düzey TWS kulaklığı Huawei FreeBuds 4, Türkiye'de ön satışa çıktı.

0

Huawei‘nin en yeni üst düzey TWS kulakiçi kulaklıkları Huawei FreeBuds 4 kulaklığıdır. 2019’daki FreeBuds 3’e göre yinelemeli bir yükseltme geldi. Yakın zamanda piyasaya sürülen FreeBuds 4i ile karıştırılmaması gereken FreeBuds 4; filtrelemeyi iddia eden aktif gürültü engelleyici açık kulak tasarımına sahiptir. 25 dB’ye kadar çevre gürültüsünü azaltır. Ayrıca, geçen yılki modele kıyasla biraz daha kompakt bir form faktöründe geldi. Bununla bilrikte en yeni Bluetooth 5.2 bağlantısı var. Hatta daha uzun pil ömrüne sahip.

Huawei açıklamasına göre, Huawei FreeBuds 4, donanım ve yazılım düzeyinde daha iyi durumda… Ayrıca gürültü önleme özelliğine sahip, yeni yükselen Open-fit ANC teknolojisi ile geldi. Cihaz Huawei Online Mağaza’da tüketicilerin beğenisine çıktı.


İlginizi Çekebilir: HUAWEI yeni MateBook ve FreeBuds modellerini tanıttı


İŞTE HUAWEI FREEBUDS 4 KULAKLIĞININ ÖZELLİKLERİ

Huawei FreeBuds 4, ilk kez açık kulaklıklarda AEM teknolojisine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Huawei FreeBuds 4, kullanıcıların kulak şeklini ve kullanım durumunu otomatik olarak algılıyor. Her kullanıcı için optimum gürültü engelleme kurulumunu akıllı bir şekilde yer alıyor. Konforlu gürültü giderme deneyimini sağlayan ürün, kullanıcıların kullanım durumu ne olursa olsun tutarlı ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesine sahip olmalarını sağlıyor.

Yeni Huawei FreeBuds 4, yükselen gürültü engelleme performansı sağlamak için çift mikrofona sahip. Ürün, mikrofonların ortam gürültüsünü yüksek doğrulukla almasını sağlayan çift mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisine sahip. Ayrıca endüstrinin ilk açık-fit kulak içi seti bu kulaklıkta yer alıyor.

40 kHz FREKANS ARALIĞI DESTEĞİ 

Huawei FreeBuds 4, 40 kHz’e kadar frekans aralığını destekliyor. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunan LCP kompozit diyafram kullanıyor. Bu sayede kalite kaybı olmadan, seslerin tiz kısmı daha zengin ve daha dolgun geliyor. Ayrıca FreeBuds 4, büyük ve etkileyici bas sesleri üreten 14,3 mm dinamik sürücü ile geldi. Bas performansı açısından Huawei FreeBuds 4, bağımsız olarak kapanan bir ses boşluğu oluşturmak için gelişen bir bas geliştirme motoru, bas tüpü ve anakart yer alıyor. FreeBuds 3 ile karşılaştırıldığında, Huawei FreeBuds 4, hava sızdırmazlığını ve akustik basıncı önemli ölçüde artırıyor.

Huawei kulaklık, ANC kapatıldığında 4 saat kesintisiz müzik çalma deneyimi sunuyor. Kesintisiz müzik çalma süresi ANC açıkken 2,5 saatken, şarj kutusuyla 22 saate kadar çıkıyor. Ayrıca endüstri hızlı şarj teknolojisi, 15 dakikalık şarjla 2,5 saatlik ses keyfi sağlıyor.

Açıklamaya göre, kullanım rahatlığı, optimum kullanıcı deneyimi sağlamanın anahtarı olarak öne çıkıyor. Önceki Huawei FreeBuds 3 ile karşılaştırıldığında, yeni kulaklık, daha hafif bir ağırlık için boyutunu daha da küçülterek 13 boyut optimizasyonu ile yenilendi. Kulaklık başına ağırlık ise 4,1 gram olarak açıklandı.

Huawei FreeBuds 4’ün şarj kutusu 21,2 mm ve 38 gram ağırlığında. Bu da önceki modele göre yüzde 6,3 daha küçük ve yüzde 20,8 daha hafif olduğu anlamına geliyor. Huawei FreeBuds 4, Seramik Beyaz ve Gümüş Orman renkleriyle satışa sunuluyor.

AKILLI BAĞLANTI

Yeni Bluetooth kulaklığı, yakınlık eşleştirme, bulut bilgi paylaşımı yoluyla eşleştirme, çift cihaz bağlantısı ve Ses Bağlantı Merkezi gibi çeşitli bağlantı özellikleri sunuyor. Kulaklıklar, Huawei akıllı telefonlardan tabletlere ve Huawei PC’lere kadar herhangi bir EMUI tabanlı cihaza bağlanarak tüketicilere gerçekten kusursuz bir ses bağlantısı deneyimi sunuyor. Ayrıca bir ara bağlantı çağını başlatıyor.

Kulaklık ile çift cihaz bağlantısı desteği mevcut. Bir Huawei akıllı telefon, tablet, PC, akıllı saat veya akıllı ekran veya Android, iOS veya Windows çalıştıran diğer akıllı cihazlar olsun, herhangi iki cihaz Huawei FreeBuds 4’e aynı anda bağlanabiliyor. Bu, kullanıcıların herhangi bir aramayı kaçırmadan en sevdikleri müziklerin veya şovların keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Bir arama geldiğinde, müzik veya program durur. Ayrıca sorunsuz bir şekilde aramaya geçiş yapar.

Huawei AI Life içindeki Ses Bağlantı Merkezi, kullanıcıların basit bir dokunuşla cihazları esnek bir şekilde değiştirebilecekleri, yakın zamanda bağlanan on cihazın anlık görüntüsünü veriyor. Huawei’nin “Sorunsuz AI Yaşam” stratejisinde önemli bir cihaz olan yeni kulaklık, gürültü engelleme, kullanım deneyimi, ses kalitesi ve bağlantı açısından önceki modele göre kapsamlı iyileştirmelerle birlikte geliyor.

Öte yandan, TWS kulaklık, Huawei Band 4 akıllı bileklik hediyesiyle birlikte 1.399 TL’den satılıyor. Söz konusu ürün için 50 TL ön ödeme yapıldığında, 150 TL daha indirim sağlanıyor. Ayrıca 30 Haziran’a kadar kulaklığı alıp ve 10 Temmuz’a kadar yorum bırakan tüketiciler; kazanacakları kupon ile Huawei CP31 araç şarj cihazını 1 TL’ye satın alabilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here