Ana sayfa Haber Honor X20 SE Görüntüleri Ortaya Çıktı

Honor X20 SE Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Honor, 50 serisinden sonra bir de X20 serisine yeni bir orta segment telefonu ekleyecek. X20 SE adlı bu modelin yakında gelmesini bekliyoruz. Fakat modelin çıkışından önce modelin tasarımı ve görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler!

Önceki haberlerimizde bu modelden bahsetmiştik. Honor’un X20 serisine ekleyeceği bu yeni model, orta segmentte bir telefon olacak. Modelin çıkışının yakın bir zamanda olmasını bekliyoruz. Tabii ki bu zamana kadar bazı sızıntılarla sizleri bilgilendireceğiz.

Honor X20 SE
Honor X20 SE

Göz atmak isteyebilirsiniz: OPPO A74 Modelini Tüketicilerle Buluşturdu


Honor X20 SE tasarımı ortaya çıktı

Şimdiden modelin tasarımı gözler önüne seriliyor. Telefonu şimdiye kadar arkada üçlü kamera kurulumu ile görmüştük. Aynı zamanda telefonun mavi-beyaz renkli modelini de gördük. Şimdi de cihazın iki ayrı rengini daha görüyoruz. Bunlardan biri pembe-altın rengiyken diğeri ise yeşil renk olarak karşımıza çıkıyor.

Görüntüler aynı zamanda telefonun ön ekranını da gözler önüne seriyor. Cihazın büyük bir ekranı var gibi duruyor. Ayrıca ekranda bir adet delik selfie kamerası için yerini alıyor. Ek olarak ekran muhtemelen bir LCD ekran olacak. Parmak izi okuyucusu ise büyük ihtimalle cihazın yan kısmında olacak. Ek olarak bu parmak izi okuyucusunun güç düğmesi olmasını da bekliyoruz.

Sızıntı yapan kaynaklara göre bu seri iki telefondan oluşacak. X20 ve X20 SE olarak isim alacak olan bu modellerden X20 olanı MediaTek Dimensity 1200 işlemcisinden güç alacak. Diğer X20 SE modeli ise MediaTek Dimensity 700 yonga setinden güç alacak.

Honor X20 özellikleri

Ek olarak, bazı kaynakların söylediğine göre X20 modeli 6.7 inçlik bir ekrana sahip olacak. Bu ekran da 120 Hz yenileme hızını destekleyecek. Telefonun pili 4,200 mAh kapasiteli olacak ve 66 W hızlı şarjı destekleyecek. Ancak bu bilgiler henüz kesinleşmiş değil ve sadece söylentilerden ibaret.

Honor X20 SE
Honor X20 SE

Telefonlar hakkında bu bilgilerin çoğalmasını düşündüğümüzde, resmi tanıtımın yakında olduğunu varsayıyoruz. Ancak henüz kesin bir tarih vermek mümkün değil. Yenilikler gün yüzüne çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here