Ana sayfa Haber Honor V40 Çin’de MIIT sertifikası aldı

Honor V40 Çin’de MIIT sertifikası aldı

Honor V40 Çin'de MIIT sertifikasına sahip olarak görüldü. İşte detaylar...

0

Honor V40 serisinin daha önce Aralık ayında piyasaya sürüleceği söylendi. Bununla birlikte, sızıntılar son zamanlarda serinin Kirin 9000 SoC’ye sahip olamamanın ardından bir cihaza (Honor V40) indirildiğini söyledi. Şu anda cihazın Ocak ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şimdi, bir ihbarcı MIIT sertifikasına sahip olduğunu söylüyor.

Digital Chat Station’ın (ITHome aracılığıyla) bildirdiği gibi, YOK-AN10 model numaralı bir cihaz Çin’in MIIT sertifika web sitesinde görünüyor. Liste, başvuru sahibini Honor’a atıfta bulunan Glory Terminal Co Ltd., (çevrilmiş) olarak gösterir. Ayrıca liste, cihazın bir 5G cihazı olacağını da doğrular.

Huawei, Google Haritalar’ın yerine Petal Haritalar uygulaması kullanıma sundu

Şimdi, hatırlarsak ihbarcı geçen hafta yaklaşan Honor akıllı telefonun kod adını açıkladı. Ona göre Honor V40, YORK kod adına ve YOK-AN10 model numarasına sahip olacak. Bu nedenle, yukarıdaki liste ve ihbar bilgileri, cihazın büyük olasılıkla Honor’un V40’ı olduğunu gösteriyor. Ayrıca, Honor V40’ın 66W hızlı şarjı destekleyeceğini de söylüyor.

HONOR V40 ŞARJ CİHAZINDAN TANINDI

Kesin olarak, standart Honor şarj cihazının Huawei ile aynı (HW-110600C0x) olduğunu söylüyor. Daha önce, bir Huawei 66W şarj cihazı, Temmuz ayında Çin’in 3C sertifikasını almıştı. HW-110600C00 model numarasına sahipti ve 11V / 6A olarak derecelendirildi. Bu şarj teknolojisi daha sonra şirketin en son amiral gemisi Mate 40 serisinde yer aldı.

Honor artık Huawei’den etkin bir şekilde bağımsız olsa da, şirket, yollarını ayırdıktan sonra bile ikincisinin teknolojisinin bir kısmını kullanmak istiyor gibi görünüyor. Her neyse, Honor V40’ın MediaTek Dimensity 1000+ SoC’yi kullanması muhtemel. Daha önceki söylentiler, cihazın AMOLED 120Hz ekrana, 50MP Sony IMX700 RYYB kamera sensörüne sahip olacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde daha fazla sızıntı bekleyelim.

Geçen ay Huawei, Honor iştirakini Çin’den bir konsorsiyuma sattığını duyurdu. Kısa bir süre sonra, artık bağımsız şirketin yeni amiral gemisi Snapdragon 888 yonga setini gelecekteki modelinde kullanabileceği söylentileri ortaya çıktı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here