Ana sayfa Haber GTA 5, Xbox Game Pass’e dönüyor

GTA 5, Xbox Game Pass’e dönüyor

Microsoft, Grand Theft Auto 5'in bir yıl sonra 8 Nisan'da konsollar ve bulut cihazlar için Xbox Game Pass'e geleceğini duyurdu.

0

Microsoft, GTA 5 oyununun bu hafta Xbox Game Pass’e geri döneceğini ve tüm zamanların en büyük video oyunlarından birini hizmete getireceğini duyurdu. GTA 5, yalnızca Minecraft’ın arkasında oturan tüm zamanların en çok satan oyunlarından biridir.

Rockstar Games’in Grand Theft Auto 5’i, orijinal olarak PS3 / Xbox 360 döneminde piyasaya sürülmesine rağmen satmaya devam ediyor. Oyun, 2021’in ikinci yarısında PS5 ve Xbox Series X / S için güncel nesil bir güncelleme alacak. Güncellemeler düştüğünde Rockstar, oyuncular oyunun yeni donanımda ne kadar güzel görünebileceğini kontrol etmek için geri döneceklerinden, daha fazla satışın gelmesini bekleyebilir.

Fortnite yayınları Houseparty üzerinden canlı yayınlanabilecek

İŞTE GTA 5 OYUNUNUN XBOX GAME PASS’E GELECEĞİ TARİH

Xbox Series X sahipleri, güncelleme yayınlandıktan sonra oyunu satın almak zorunda kalmayabilir. Xbox, GTA 5’in 8 Nisan’da konsollar ve bulut oyunları için Xbox Game Pass’e geleceğini duyurdu. Bu, GTA 5 2020’de Xbox Game Pass’te olduğu için oyunun hizmete sunulduğu ilk sefer değil. Çoğu oyun hizmet için en az bir yıl geçirse de, geçen sefer Ocak’tan Mayıs’a kadar yalnızca Game Pass’te yer aldı.

GTA 5, Nisan ayında Game Pass’e gelen tek yeni oyun değil, ancak Outriders hariç diğer tüm oyunlardan daha popüler ve daha ilgi gören bir oyun. Bu ay Game Pass için duyurulan diğer yeni oyunlar ise 8 Nisan’da Zombie Army 4: Dead War (konsollar, bulut, PC), Disneyland Adventures (bulut) ve Rush: A Disney / Pixar Adventure (bulut). 12 Nisan’da NHL 21 (konsollar), 15 Nisan’da Rain on Your Parade (bulut, konsollar, PC) ve Pathway (PC) ve 20 Nisan’da MLB The Show (bulut, konsollar) katıldı.

Microsoft, geçtiğimiz birkaç ay içinde yeni Game Pass duyurularıyla hayranları şaşırttı, bu nedenle yukarıda belirtilenlerin yanı sıra hizmette daha fazla oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor. GTA 5, dünya çapında yüz milyondan fazla kopya sattı ve birçok Game Pass abonesinin bir şekilde bu unvana sahip olma ihtimali yüksek. Uzak durmayı başaran veya önceki nesillerden hiçbir oyunu olmayan yepyeni bir Xbox Series X / S’ye sahip kişiler için harika bir eklenti. Aynı zamanda büyük spor hayranları olmayanlar için Nisan ayındaki en çekici oyun.

Microsoft ayrıca bugün bir blog gönderisinde, xCloud kitaplığında bulunan 50’den fazla oyunun dokunmatik kontrolleri desteklediğini ve Android cihazlarda oyun oynamanıza izin verdiğini doğruladı. Bu özellik geçen Eylül ayında Minecraft Dungeons desteği ile piyasaya sürüldü, ancak şimdi Gears 4 ve Sea of ​​Thieves dahil olmak üzere xCloud’daki en büyük oyunlardan bazıları özelliği destekliyor.

Grand Theft Auto 5, 8 Nisan 2021’de konsollar ve bulut oyun cihazları için Xbox Game Pass’e gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here