Ana sayfa Donanım Güncel GoPro Sınırsız Video Yükleme Hizmeti Verecek!

GoPro Sınırsız Video Yükleme Hizmeti Verecek!

0

GoPro Çarşamba günü yaptığı açıklamada; GoPro’nun aylık 4.99 dolarlık abonelik tabanlı bulut hizmetini, orijinal kaynak kalitesinde sınırsız video depolamayı içerecek şekilde genişlettiğini duyurdu.

GoPro Sınırsız Video Detayları

Sınırsız depolama; yalnızca daha yeni Hero 7 programına değil, eski GoPros’ta çekilen dosyalara da uygulanır. Şirket ayrıca, artık Plus abonelerine çoğu montaj ve aksesuarda % 20’den % 50 ye varan indirimler sunuyor. Bu teşviklerin her ikisi de küresel olarak geçerli olacak.

GoPro Plus; kullanıcıların nerede olursa olsun, çekimlerine ve fotoğraflarına erişebilmeleri için 2016 yılında piyasaya sürüldü. Şirket; kameralarından ve masaüstünde ve mobil cihazda bulunan GoPro uygulamasından otomatik olarak Plus’a dosya yüklemeyi mümkün kıldı.

GoPro; piyasaya sunulduğundan beri, Plus’a hasarlı kameralar için bir değiştirme programı gibi başka teşvikler de ekledi ve hizmeti iCloud ve Apple Care karışımına benzeyen bir şeye dönüştürdü.

Woodman; GoPro Plus kullanıcı tabanını daha da büyüteceği yönündeki iyimserliğini dile getirdi. Ayrıca Kasım ayı boyunca; şirketin yenilenen şirket içi müşteri araştırma bölümünün açıklamasına göre, mevcut GoPro sahiplerinin yalnızca % 25’inin Plus’ın farkında olduğunu bile söyledi. Bu da ilerleyen dönemlerde, reklam faaliyetlerinin artacağını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here