Ana sayfa Donanım Güncel Google Takvim İle İlgili Önemli Bir Değişiklik Yapıldı

Google Takvim İle İlgili Önemli Bir Değişiklik Yapıldı

0

Sık sık Google Takvim kullanıcısıysanız, Android uygulamasının masaüstü sürümünden daha az özelliğe sahip olduğunu muhtemelen fark etmişsinizdir. Masaüstü genellikle “üretken” platform olarak görülür, ancak tonlarca insan verimlilik için telefonlarına güvenir. Google şimdi Android’e uzun zamandır kullanılan bir masaüstü özelliği getiriyor, takvimler arasında etkinlikleri taşıma.

Android için Google Takvim bir süredir etkinlikleri kopyalama ve çoğaltma yeteneğine sahipti, ancak bu etkinlik birden fazla takvime bıraktı. Artık sunucu tarafı güncellemesiyle bir etkinliği bir takvimden diğerine taşıyabilirsiniz. Bir etkinliği taşımak için, bir etkinliğin Düzenle arayüzüne gidin; taşımak için üstteki takvime dokunabilirsiniz.

Google Takvim geliştirilmeye devam ediyor

Bu, planların değiştiği veya yanlışlıkla yanlış takvimde bir etkinlik oluşturduğunuz zamanlar için çok daha uygun olacak. Bu, belirtildiği gibi bir sunucu tarafı güncellemesidir. Bu yüzden uygulamayı almak için uygulamayı güncelleyemezsiniz.

Önbelleği kapatıp silmeyi ve zorlamayı deneyebilirsiniz. Ancak bu da çalışmayabilir. Google’ın, Google Takvim’in mobil sürümünü masaüstüyle eşlik edecek şekilde geliştirmeye çalışmaya devam ettiğini görmek şu an için mutluluk verici.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here