Ana sayfa Haber Google Pixel 5’in tanıtım tarihi belli oldu

Google Pixel 5’in tanıtım tarihi belli oldu

Google, Made By Google etkinliğini yapacağı tarihi açıkladı. Bu etkinlikte Google Pixel 5, Chromecast ve yeni akıllı hoparlörün tanıtılacağı belirtiliyor. İşte Google'un Pixel 5'i tanıtacağı tarih...

0
Google Pixel 5

Dünyanın en iyi teknoloji şirketleri arasında yer alan Google, yeni akıllı telefonu Google Pixel 5, Chromecast ve akıllı hoparlörü tanıtım tarihini belirledi. 30 Eylülde gerçekleştirilecek olan Made By Google etkinliğinde bu 3 yenilikler anlatılacak.

Şirketin gönderdiği basın davetinde ‘Sizi yeni Pixel telefonlarımız, Chromecast’imiz ve en son akıllı hoparlörümüz hakkında her şeyi öğrenmeye davet ediyoruz’ mesajı yer aldı.

Bu davet aslında canlı yayın yapılmayacağının da bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Merakla beklenen Google Pixel 5’in özellikleri de daha önceden sızdırılmıştı. 6.2 inç ekrana boyutuna sahip olacak olan Pixel 5’de 120 Hz ekran yenileme oranının olması bekleniyor. Yeni akıllı telefonda OLED ekran kullanılırken Qualcomm Snapdragon 765G mobil işlemci yer alacak. 5G desteği bir diğer özellik olarak ön plana çıkarken 5.000 mAh batarya desteğinin olması bekleniyor.

Google’ın bu etkinliği 30 Eylül salı günü Türkiye saatiyle 21:00’de başlayacağı belirtildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here