Ana sayfa Haber Google Pixel 5 kamera uygulaması eski Pixel telefonlara geliyor

Google Pixel 5 kamera uygulaması eski Pixel telefonlara geliyor

Google kamera güncellemesi, eski Pixel telefonlara Sinematik Pan ve Sesli Yakınlaştırma özelliklerini getiriyor.

0
Google güvenlik önlemleri

Google Pixel 5 kamera uygulamasını 8.1 sürümüne güncelleniyor. Google Pixel 5 kamera uygulaması, bir rapora göre Pixel 2 ve Pixel 2XL’e kadar, başlangıçta Pixel 5 ile daha eski Pixel telefonlara sınırlı olan bir dizi özellik getiriyor. Google’ın bu uygulamasının 8.0 sürümü, aksine yalnızca Pixel 5 ile sınırlıydı. Bu güncelleme, Sesli Yakınlaştırma ve Sinematik Pan gibi özellikleri yeni bir kullanıcı arayüzü (UI) ile birlikte eski telefonlara getiriyor. Güncelleme ilk olarak Kelvin Peralta tarafından Twitter’da fark edildi.

Google, Pixel 5 akıllı telefonunu bu yıl Eylül ayında piyasaya sürdü. Telefon, eski Pixel 4 akıllı telefona göre daha iyi bir kamera ve daha akıllı güvenlik özellikleri gibi çeşitli güncellemeler içeriyordu. Tüm bunlara ek olarak Pixel 5 akıllı telefon, Google’ın kamera uygulamasının güncellenmiş sürümünü de getirdi.

XIAOMI REDMI NOTE 9 SERİSİ 24 KASIM’DA ÇIKIYOR

GOOGLE KAMERA ESKİ PİXEL TELEFONLARINDA DA GÜNCELLENDİ

Artık eski Pixel kullanıcılarının kullanımına sunulan uygulamanın Sürümü 8.1, yeni bir kullanıcı arayüzü ile yenilenmiştir. Güncellenen sürümde, Google’ın kamera uygulamasının alt çubuktaki çeşitli özellikleri yeniden düzenlenir. Arka plan gürültüsünü azaltan Sesli Yakınlaştırma gibi özellikler, diğer yakınlaştırma kısayollarıyla birlikte eklenir.

Düzgün kaydırma çekimleri için bir görüntü sabitleme özelliği olan Sinematik Pan video kayıt özelliği de eklendi. Ancak bu özellik 9to5Google’daki bir rapora göre yalnızca Pixel 4 ve 4XL için geçerli olacak.

GÜNCELLEME AŞAMALI OLARAK GELİYOR

Google Kamera 8.1, Google Play Store üzerinden kullanıma sunulmaya başladı. Ancak Google Kamera’nın Play Store girişi henüz güncellenmiş uygulamayı göstermiyor. Bu, büyük olasılıkla aşamalı olarak gerçekleşecek aşamalı bir sunum olacaktır. Bu nedenle tüm kullanıcıların bu uygulamanın en son sürümünü edinmesi biraz zaman alabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here