Ana sayfa Haber God of War oyunu için dün akşam yeni bir sürüm tanıtıldı!

God of War oyunu için dün akşam yeni bir sürüm tanıtıldı!

0

Henüz tam çıkış tarihi bilemediğimiz ama 22 Mart 2018 tarihinde çıkacağını tahmin ettiğimiz yeni God of War oyunu için dün akşam yeni bir sürüm tanıtıldı. God of War: Stone Mason Edition isimli bu sürüm, basitçe oyunun koleksiyoncu sürümü. 150 Dolar fiyat etiketi ile Amazon ve GameStop gibi noktalarda satışa çıkan oyunun bu sürümünün içeriği de oldukça bol. öncelikle bu paketin içerisinde özel bir oyun kabı bulunuyor. 9 inç boyutundaki Kratos ve Atreus heykeli, 2 adet oyma, taş baskılar ve kumaş harita bulunuyor. Tabii 150 Dolar değerindeki bu paketin içeriği bu kadar değil.

Yukarıda saydığımız içerikleri, oyunun farklı koleksiyoncu sürümlerinin içerisinde de bulabileceksiniz ama God of War: Stone Mason Edition koleksiyoncu sürümünün içerisinde özel olarak birkaç öge daha bulunacak. Bu ögeler de taş bir yüzük, özel bir anahtarlık, 2 inç boyutlarında 2 farklı oyma ve son olarak da Defenders of the Chosen Shield. Bu saydığımız son öge, Defenders of the Chosen Shield, oyun içi bir içerik. Muhtemelen oyunun içindeki kalkanımızın şeklini değiştiriyor.

Eğer God of War: Stone Mason Edition içerisindeki ögelerin tümünü görmek istiyorsanız, hemen yukarıdaki görsele göz atabilirsiniz. Yok, ben satın almak istiyorum diyorsanız da öncelikle 150 Dolar hazırlamanız ve şu linke tıklamanız gerekiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here