Ana sayfa Mobil General Mobile DSTL1

General Mobile DSTL1

0

 Hayalleriniz cebinizde

Cep telefonu teknolojisinde öncü adımları ile göze çarpan General Mobile teknoloji düşkünlerini ilk Android işletim sistemli çift sim kartlı modeli DSTL1 ile buluşturuyor. Temmuz ayında Amerika ile aynı anda Türkiye’de piyasaya çıkacak olan General Mobile DSTL1 Akıllı Telefon, Android işletim sisteminin yanı sıra sahip olduğu multimedya özellikleri, tasarımı ve estetiğiyle bir cep telefonundan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Hayalinizdeki her şeyi cebinize sığdırabilecek olan DSTL1’i, internet üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar ile geliştirebilecek ve kişiselleştirebileceksiniz.

General Mobile DSTL1, Wi-fi kablosuz internet bağlantı desteği ile her yerden internette dolaşmanıza ve günlük mail trafiğinizi kontrol etmenize olanak sağlıyor. Android işletim sistemi sayesinde hızlı ve kolay erişim sağlayan DSTL1 interneti masa üstünden cebinize taşıyor.

5 megapiksel auto focus ve flaşlı Sony kameraya sahip olan DSTL1 ile çektiğiniz fotoğraflar dijital makine keyfini yaşatıyor. çözünürlüğü ve renk kalitesi ile telefonunuza fotoğraf makinesi özelliği katan DSTL1, 4GB hafızası ve 16GB’ta kadar arttırılabilir hafıza desteği ile geniş bir arşiv olanağı da sağlıyor.
3″ lik Sharp ekrana sahip olan DSTL1 DivX formatında film seyretmenize olanak sağlıyor, Fm radyosu ile Müzik her zaman sizinle. Bluetooth ve EDGE desteği veren DSTL1 3rd Party Yazılımlar ile word, excel, power point ve pdf dosyalarını görüntülemenize olanak sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here