Ana sayfa Haber Fortnite, “Spotlight Serisi” olan ‘Oyun İçi Canlı Konser’ oturumlarını tanıttı

Fortnite, “Spotlight Serisi” olan ‘Oyun İçi Canlı Konser’ oturumlarını tanıttı

Fortnite, Party Royale etkinliğinin bir parçası olarak yeni bir canlı konser serisi tanıttı. "Spotlight" adlı canlı konser dizisi Los Angeles'taki yeni stüdyoları sayesinde çeşitli sanatçılardan canlı, oyun içi konserler sunacak. Bu konserler dün saat 17:00'de alternatif hip-hop sanatçısı Dominic Fike ile başladı. Dominic Fike "What Could Possably Go Wrong" adlı hit parçasını seslendirdi.

0

Fortnite oyununun bu sezonun ilk Party Royale etkinliği ve büyük bir patlama ile başlıyor! Epic Games her zaman oyunun ilginç ve heyecan verici olduğunu, oyuna heyecan verici yeni özellikler ve eklemeler geldiğini belirtti.

KONSERLERİ İZLEMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

– Lobi ekranının sağ alt köşesindeki “Değiştir” düğmesine basın.
– Modlar listesinden “Party Royale” i seçin ve “Kabul Et” i tıklayın.
– Partinin başlaması için Lobi ekranında “Oynat” a basın!
– Party Royale haritasına vardığınızda Ana Sahne’yi bulun ve gösterinin başlamasını bekleyin.

Party Royale Spotlight serisi için resmi duyuru açıklaması yapan Epic Games, konser dizisinin bir sonraki tarihlerini şimdiden verdi. Canlı konserler şu an itibariyle, bu ayın 19’unda ve 26’sında planlanıyor. Epic, konser dizisinin bir sonraki sanatçısını yakında duyuracak.

EPIC GAMES, APPLE FİYASKOSUNA RAĞMEN OYUNSEVERLERİ GERİ KAZANABİLİR

Bu sezon zaten oyuna pek çok heyecan verici yeni değişiklik getirildi ve Fortnite zamanla içerik açısından daha da ilginç hale geldi. Oyun, tüm Epic Games vs. Apple fiyaskosunun ardından oyuncu tabanında büyük bir darbe aldı. En son Marvel temalı sezon ve oyundaki diğer heyecan verici yeni özelliklerle Fortnite, kaybedilen topluluğun bir bölümünü geri kazanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here