Ana sayfa Haber Fortnite’da Kratos sızıntısı!

Fortnite’da Kratos sızıntısı!

The Ghost of Sparta, Fortnite'ın bir sonraki büyük kostümü olacak

0

Fortnite, bu tip bağlantılara pek yabancı değil. Önceki Savaş Bileti, Marvel evreniyle bağlantılıydı. Bu kez işler biraz daha farklı; bir sonraki karakteri popüler bir film veya film serisinden gelmiyor. Farklı bir video oyunu evreninden, God of War‘dan Kratos geliyor.

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite için farklı evrenleri bir araya getirmek bir alışkanlık haline geldi. Bakalım önümüzdeki günlerde ne gibi örnekler göreceğiz.

İlk olarak Twitter’da tanınmış sızıntıcı HYPEX tarafından yayınlanan görüntü, Fortnite‘ın sanat tarzıyla daha uyumlu daha yumuşak bir animasyon stiline sahip olsa da Ghost of Sparta‘nın bir versiyonunu (2018 God of War’dan daha yeni, sakallı formunda) tasvir ediyordu.

Aşağıdaki PlayStation hesabından gelen bir başka ön gösterim, Kratos‘un beklemede olduğunu işaret ediyor. Görünmeyen bir karakterin paniğe kapılmasıyla, “seçtiğiniz bir sonraki adam, kontrol edilemeyen bir öfke nöbeti içinde çıplak elleriyle birden fazla tanrıyı tam anlamıyla yok etti” şeklinde Kratos‘a uyan bir açıklama yapıyor.

Fortnite‘ın şu anki sezonunda, Galactus ile evreni sarsan mücadelenin ardından adaya getirilen farklı çok sayıda “avcı” bulunuyor. Bu bağlamda, Kratos buraya tam olarak uyuyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, Sony’nin öne çıkan “özel” karakterlerinden biri olarak, Kratos’un Fortnite gibi neredeyse her oyun platformunda bulunan bir üçüncü taraf oyununa katılacağını görmek biraz sarsıcı.

Kratos kostümünün ne zaman piyasaya çıkacağı, oyuncuların oyun içinde satın alması gereken veya kazanabilecekleri bir şey olup olmayacağı veya PlayStation 4 veya PlayStation dışındaki platformlardaki oyuncular için mevcut olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak Sony‘nin resmi hesabında zaten karakter ön gösterildiği için, muhtemelen daha resmi bir duyuru için daha fazla beklememiz gerekmeyecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here