Ana sayfa Haber Final Fantasy VII Remake listesi Epic Games Store’da görüldü

Final Fantasy VII Remake listesi Epic Games Store’da görüldü

Square Enix'in Final Fantasy VII Remake'i nihayet yakında PlayStation olmayan bir platforma gelecek.

0

Final Fantasy VII Remake ve Alan Wake’in remaster’ı Epic Games Store oyun platformuna gelebilir. Çünkü site takipçisi EpicData, Epic Games Store veritabanındaki oyunların listelerini tespit etti. Oyun, bu listede yer aldı.

Final Fantasy VII Remake, bulut kaydetme alt klasöründe “Pineapple” kod adı altında yer aldı. Yalnızca PlayStation’a özel olan Final Fantasy VII Remake’in 12 aylık süresi Nisan ayında sona erdi. Ancak yayıncı Square Enix oyun için sırada ne olduğundan bahsetmedi.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Mart 2021 ücretsiz oyunları açıklandı: Final Fantasy VII Remake bombası…


Bahsedilen şey, Final Fantasy VII için PlayStation 5 yükseltmesinden gelen yeni Intergrade içeriğinin süreli bir şekilde özel olarak kalacağıydı. Ancak Square Enix’in Epic Games ile olan ilişkisinin, Kingdom Hearts serisinin PC’de ilk kez Mart ayında Epic Games Store’a özel olarak çıkarmıştı.

İŞTE FINAL FANTASY VII OYUNUNUN EPIC GAMES STORE VERİTABANINDA BULUNDUĞU YER

Alan Wake’in verileri, “{UserDir}/Remedy/AlanWakeRemastered/” yazan bir bulut kaydetme klasörü yolu ile “Heron” kod adlı bir öğede gözler önüne çıktı.

Hem Epic Games hem de Remedy Connected Universe, birbirleriyle iki büyük projeyle yakından çalışıyor. Biri AAA çok platformlu bir oyun, diğeri ise birincisiyle aynı evrende geçen aynı ölçekli oyun. Bunun üzerine Final Fantasy 7 Remake, Final Fantasy 7 Remake: Intergrade’de bir PS5 güncellemesi aldı.

Artık hayranlar, bu olası PC sürümü hakkında fikir almak istiyor. Bunun için DLC genişletme paketi, daha iyi olan yükleme süreleri ve yeni bir ön uç menüsü gibi PS5 geliştirmelerine bakıyor.

Alan Wake, 2010’da Xbox’ta ilk piyasaya sürülmesinden bu yana büyük ölçüde dokunulmadan kaldı. Ancak oyunun kahramanı, 2020’de Control’ün AWE DLC’sinde daha modern sistemlere sıçradı. Bu, zor durumdaki yazarın savaşının bitmediği anlamına geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here