Ana sayfa Donanım Facebook Moments Kapanıyor!

Facebook Moments Kapanıyor!

0

Facebook Moments kapanıyor. Facebook Moments diye bir şeyin olduğunu birçok kişi bilmediği için uygulama kapanıyor.

Arkadaşlarınla ​​fotoğraf paylaşmak için Facebook’un yüz tanıma özelliğini kullanan bir uygulama olan Moments, 25 Şubat’ta kapanacak.

Facebook Moments Kapanma Detayları

Sosyal medya şirketi, kullanıcıları 24 Ocak Perşembe günü e-posta ile bilgilendirmeye başladı ve kolay geçiş uygulamayı güncelledi.

Facebook; Moments uygulamasının kısmen kapatıldığını, çünkü çok az kullanıcının kullandığını söylüyor. 2015 yılında piyasaya sürülen Moments, kamera rulonuzu sıralamak için Facebook’un yüz tanıma teknolojisini kullanıyor.

Facebook arkadaşlarınızla ilgili herhangi bir fotoğrafınız varsa, uygulama bu görüntüleri fotoğraflarınızdaki kişilerle paylaşmanızı öneren bir bildirim gönderir.

Bu uygulama aynı zamanda fotoğrafların cihazınızda yer kaplamasını engellemek için tasarruf etmenin bir yolu olarak da kullanıldı. Bu hala, Moments uygulamasını kullanan kullanıcıların fotoğrafları kaybetmemek için resim indirmeleri gerektiği anlamına gelir.

Google Foto gibi fotoğrafların özel olarak saklanması ve kaydedilmesi için tasarlanan benzer uygulamalar başarılı olmuş olsa da Moments; Facebook’un hiç kullanılmayan uygulamalarından biri olarak tarihe geçecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here