Ana sayfa Donanım Facebook Gözlük Teknolojisi Bakın Ne Getirecek?

Facebook Gözlük Teknolojisi Bakın Ne Getirecek?

0
Facebook gözlük teknolojisi

Birçok kişinin merakla beklediği Facebook gözlük teknolojisi ilginç gelişmelerin önünü açabilir. Sosyal medya firmaları bundan sonra donanım alanında daha fazla iş yapabilir.

Küresel çapta önemli bir iş başaran Facebook gözlükler ile kendisini yeniden sınamaya karar verdi. Sosyal medya kuruluşları bildiğiniz üzere genel olarak sert mücadele veriyor. Çoğu zaman yeni güncellemeler ile birlikte kendilerini farklı noktalara taşımaya çalışıyorlar.

Bugünlerde mevcut sektöründen daha farklı işler yapmaya çalışan birçok platform olduğunu görüyoruz. Mesela Apple normal şartlarda bir yazılım şirketi olmasına rağmen elektrikli araç üretmek istiyor. Şimdi ise Facebook gözlük üretme peşinde.

Facebook gözlük teknolojisi yakında geliyor

Gözlük üretimi yapan şirketler ile anlaşma yoluna giden Facebook kısa bir süre içerisinde bu modelleri piyasaya sürmeyi düşünüyor. Böylece hiç tahmin edilmeyen alanlarda başarı kazanacak.

Facebook gözlük teknolojisi

Yeni çıkacak olan gözlükler yüz tanıma teknolojisine sahip olacak. Ancak kullanıcıların bu konuda bazı tereddütleri var. Şirketin yüz tanıma verileri ile birlikte ortaya çıkan dökümanları kayıt altına alma ihtimali mevcut.

Şu an için Facebook ile alakalı tartışmalar devam ediyor. Ancak firmanın 2 yıl içerisinde bu gözlükleri piyasaya sunması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here