Ana sayfa Haber ESET, 2019’un En İyi Kurumsal Güvenlik Çözümleri Arasında

ESET, 2019’un En İyi Kurumsal Güvenlik Çözümleri Arasında

ESET, “2019 Gartner Peer Insights Customers' Choice for Endpoint Protection Platforms” firmalarından biri olarak seçildi.

0
Best Endpoint Protection Platforms of 2019

Araştırma kuruluşu Gartner tarafından organize edilen “Gartner Peer Insights Customers’ Choice” organizasyonunda, her yıl çeşitli sektörlerdeki profesyonel kullanıcıların belirlediği öne çıkardığı markalar sıralanır. Bu yılki organizasyonda ESET, 2019’un en iyi kurumsal güvenlik çözümleri arasında yer aldı.

ESET Endpoint Security

Kurumsal çözümler satın alma, uygulama veya kullanma deneyimine sahip bilişim profesyonelleri veya iş kullanıcıları, bu kez kurumsal güvenlik yani Endpoint Protection (Uç nokta koruma) çözümleri sunan üreticileri değerlendirdi. 253 kurumsal seviye kullanıcısı, ESET Endpoint Security’yi uygulama kolaylığı, güvenilirlik, marka yanıtının güncelliği ve teknik destek kalitesi gibi tüm ölçütleri 5 üzerinden 4,6 vererek puanladı.

ESET, 2019’un En İyi Kurumsal Güvenlik Çözümleri Arasında
2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms

2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice

ESET İş Geliştirme Direktörü Ignacio Sbampato, şu açıklamayı yaptı: “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms‘ta seçilenlerden biri olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Bu tanımlama, işletmelere güvenilir son teknoloji güvenlik çözümleri sunma konusundaki bağlılığımızın bir kanıtıdır. Uç nokta koruması, işletmeler için her zamankinden daha kritik öneme sahiptir ve kullanıcılarımızın korunması çok önemlidir. Müşterilerden bu kadar olumlu yanıtlar görmek ve çözümlerimizin kuruluşların güvenliğini sağladığını bilmek… Yaptığımız şeyi yapmamızın nedeni budur.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here