Ana sayfa Haber Epson’un 24 inç Boya Süblimleştirmeli İlk Yazıcısı: Epson SureColor SC-F500

Epson’un 24 inç Boya Süblimleştirmeli İlk Yazıcısı: Epson SureColor SC-F500

Epson’un geniş format yazıcı segmentine 24 inç boya süblimleştirmeli ilk yazıcısı SureColor SC-F500 eklendi.

0
Epson SureColor SC-F500

Geniş format yazıcı çözümlerinde her geçen gün ürün yelpazesini geliştiren Epson, tekstil ve dış mekan baskı (signage) odaklı modellerinin yanı sıra; birçok farklı malzemeye aynı anda baskı alabilen iş modelleriyle fark yaratarak yatırımcı ve girişimcilere avantaj sunuyor. Yeni model Epson SureColor SC-F500 özellikle; promosyon sektörü profesyonelleri, kopyalama merkezleri, fotoğraf laboratuvarları ve giyim üreticilerine esnek ve yüksek kaliteli baskı yoluyla müşteri tercihine yön vermede yardımcı olmak üzere geliştirildi.

Epson’un 24 inç Boya Süblimleştirmeli İlk Yazıcısı: SureColor SC-F500

Epson SureColor SC-F500 Özellikler

Epson’un dye süblimasyon tarafındaki ilk 24 inç ebatlı yazıcı modeli Epson SureColor SC-F500; basılı telefon kılıfları, kupalar, mouse pedler, tişörtler veya yastıklar üreten küçük işletmelere hızlı geri dönüş süreleri, güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlıyor. Ayrıca, kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmiyor.

Epson SureColor SC-F500, Epson’un tümü mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkeplerini, yazılımını ve kağıtlarını içeren eksiksiz uçtan uca yazdırma çözümünün bütünleşmesinden oluşuyor. “Epson SureColor SC-F500, işletmelerin esnek ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı olmasını sağlamak için kullanım kolaylığı, üretkenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır” diyen Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Ön Satış Uzmanı Hayri Şenol sözlerine şöyle devam ediyor: “Yeniden doldurulabilir mürekkep teknolojimiz elbette yeni modelimizde de mevcut ve 140 ml’lik şişeler baskı sırasında bile kullanılabiliyor. Dye süblimasyon serimizde Epson olarak kendi portföyümüzde bir ilke imza attık ki bu da Wi-Fi bağlantısı. Tabaka ile rulo kağıt arasında kolaylıkla geçiş sağlayan otomatik kağıt değiştirme, baskı maliyetlerini doğru hesaplamak için Epson’un LFP Muhasebe Aracı, toz önleme için baskı kafası koruma plakası ve kullanım kolaylığını arttırıcı 4,3 inç dokunmatik ekran yeni modelimizin sunduğu diğer avantajlar.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here