Ana sayfa Haber Epson’a Üst Üste İkinci Kez En İyi Red Dot Ödülü

Epson’a Üst Üste İkinci Kez En İyi Red Dot Ödülü

Epson Yazıcılar, 2020 Red Dot tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, peş peşe ikinci kez “En İyinin En İyisi Ödülü’”nün de sahibi oldu. Epson endüstriyel robotlar ise ürün tasarım kategorisinde ödül aldı.

0

1955 yılında Almanya’da kurulan Red Dot Tasarım Ödülü, Design Zentrum Nordrhein Westfalen Tasarım Merkezi tarafından düzenleniyor ve tasarım alanında dünyadaki en prestijli ödüllerden biri olarak kabul ediliyor. Epson’un geniş formatlı yazıcıları Surecolor SC-P7500 ve Surecolor SC-P9500 ile bir endüstriyel robotu, Red Dot Ürün Tasarımı 2020 ödül kategorisine girdi ve markaya üst üste dördüncü kez ödül getirdi. Ayrıca yazıcılar, peş peşe ikinci kez en üstün ödül olan “En İyinin En İyisi’”ne layık görüldü.

Uzman jüri ekibi, son iki yıl içinde lansmanı yapılan ürünleri değerlendiriyor ve inovasyon derecesi, işlevsellik, ergonomi, ekolojik uyumluluk ve dayanıklılık gibi dokuz kritere göre en iyi tasarımları seçiyor. Red Dot için her sene dünyanın dört bir yanından ürünler aday oluyor.

Surecolor SC-P7500 ve Surecolor SC-P9500

SureColor serisinin bayrak taşıyıcıları SC-P7500 ve SC-P9500, güzel sanatlar, prova ve fotoğraf baskısında sunduğu yüksek kaliteli görüntülerle endüstri standartları olarak kabul ediliyor. Ürünler, basılı materyali renk ayarlaması yaparken kontrol etme imkanı sağlayan iç aydınlatma ve nötr renk gibi yüksek kaliteli profesyonel donanımlarıyla son derece işlevsel.

VT6L Altı Eksenli Robot

Epson’un ödüle layık görülen diğer ürünü VT6L, kurulumu kolaylaştıran kavisli yüzeylere sahip, pürüzsüz ve şık tasarlanmış, giriş seviyesi bir 6 eksenli robot. Daha önce insanlar tarafından gerçekleştirilen basit transfer işlemlerini otomatikleştirmek üzere tasarlanan ana ünite ve kontrolör; yerden tasarruf sağlayacak ve kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde entegre edilmiş. Ana ünite maliyeti azaltılmış ve aküsüz motor ünitesiyle düşük işletme ve düşük toplam sahip olma maliyeti sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here