Ana sayfa Haber Epson WorkForce Enterprise WF-C20590″i satışa sundu

Epson WorkForce Enterprise WF-C20590″i satışa sundu

0

Yüksek hacimli baskı ihtiyacı duyan kurumlara, sayfa başı baskı üzerinden toplam sahip olma maliyeti avantajı sunan Epson, bu kulvarda tüm modelleri inkjet teknolojisine sahip olan tek marka.  

Kurumsal baskı çözümlerinin kaderini değiştireceğiz
WorkForce Enterprise WF-C20590 modelinin satışa çıkmasıyla yeni bir segmente girmekten heyecan duyduklarını belirten Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat; “Biz teknoloji üreten bir firmayız. Günde 1.3 milyon $”lık AR-GE yatırımıyla, rol aldığımız her alandaki çözümlere yeni soluklar getiriyoruz. Dakikada 100 sayfalık baskı hızı yeni girdiğimiz bir alan. Ancak Epson baskı kalitesi, hız, sayfa başı baskı maliyeti, satış sonrası hizmet kalitesi olmak üzere tüm doneleri birlikte düşündüğümüzde kurumsal baskı çözümlerinin kaderini değiştireceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Baskı hızı 75 sf./dak. olan modelimiz de yakın zamanda gelecek. Bu alanda tüm modelleri inkjet olan tek marka biziz ve iş baskısının geleceği de “inkjet” tir” dedi. 

7.4 milyon Euro”luk pazar
Dakikada 60 sayfa ve üzeri baskı kapasitesiyle kurumsala hizmet sunan ortalama on oyuncunun varlığını belirten Kanat pazar verilerine de değindi: “2016 takvim yılında 60 sf./dak. ve üzeri yazıcı pazarı yaklaşık 200 adet ve 7.4 milyon Euro”luk değerle gerçekleşmiştir. 45-57 sf./dak. arası yazıcılara baktığımızda ise bu veriler yaklaşık 1.400 adet ve 8.3 milyon Euro”dur. Epson olarak bizim bu alana girişimizle rakamlar değişecek”. 

6 milyon 500 bin sayfa baskı garantisi
Günde 3 bin sayfa ve üzeri baskı alan tüm kurumların Epson”un yeni çözümünden yararlanmasının büyük avantaj getireceğini belirten Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu; “Baskıda yüksek kalite ve kapasite konusundaki iddiamızı her zamanki gibi sürdürürken bu segmente özel “yerinde teknik hizmette 5 yıl” gibi farklı bir çözümü de sunuyoruz. Yüksek kapasitede baskı ihtiyacını Epson”un WF-C20590 modeliyle 5 yıllık garanti paketi dahilinde karşılamayı tercih edecek kurumlar ortalama 6.5 milyon sayfalık baskıyı da garanti etmiş oluyor. Bu paket dahilinde yerinde teknik servis hizmeti ve anında müdahale de iş akışındaki verimliliği maksimize ediyor” dedi. 

 

Mürekkebinizi sistem kontrol ediyor
Epson”un geliştirdiği EDA (Epson Device Admin) yazılımıyla sistem mürekkep durumunu kendisi kontrol ve tespit ediyor. Merkeze otomatik giden bilgi sayesinde kullanıcılar mürekkebin bitmesi gibi bir tehlikeyle karşılamıyor. 

Lazere göre yüzde 96″ya varan elektrik tasarrufu
Gelecek nesil süper hızlı çevre dostu profesyonel mürekkep püskürtmeli yazıcı Epson WorkForce Enterprise WF-C20590, yüksek hacimli baskı ihtiyacı olan tüm şirketler için ideal. Neredeyse bir departman fotokopi cihazı bütçesine, daha az sarf malzemesi ile, yalnızca inkjet teknolojisinin sağlayabileceği çevre dostu kazanımlar yeni modelle geliyor. Model, özel bir güç kaynağı gerekmeksizin, aynı hızı sunan lazer teknolojisine sahip bir ürüne göre elektrik kullanımını yüzde 96″ya varan oranda azaltarak çevreci performansta da fark yaratıyor.

 

Otomatik zımbalama ve istiflemede 4 bin sayfa kapasiteli ünite
İlk teslimdeki mürekkep kapasitesinde 100 bin sayfalık siyah ve 50 bin sayfalık renkli baskıyla oldukça iddialı olan Epson WF-C20590″ı üstün kılan bir diğer özellik ise zaman ve işçilik tasarrufu sağlayan 4 bin sayfalık zımbalama ve istifleme ünitesi. 

Epson WF-C20590″ın temel özellikleri: 

– A3 boyutunda baskı kafası
– 100 sf./dak. 600x 2400 dpi baskı kalitesi 
– Yüksek hızlı DualScan (simpleks / dubleks): 60 / 110 ipm
– Düşük güç tüketimi – 320 W (180 W’a kadar düşebilir)
– Varsayılan 600 x 1200 dpi – 600 x 2400 dpi değerine kadar yüksek baskı kalitesi
– Renkli, MP tepsisi kullanımı ile SRA3 boyutuna kadar 60 -350 gr.  kağıt
– Epson Open Platform’una hazır
– Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları: K = 2 x 50K, CMY = 50K
– DURABrite pigmentli mürekkepler
– 9-inç renkli kullanıcı dostu TP ekran
– İsteğe bağlı kağıt besleme ile maksimum 5.350 sayfa (80 gsm) kağıt girişi
– İstifleme ve zımbalama ile 4.000 sayfalık belge kaplama ünitesi mevcut
– Nozül Onaylama Teknolojisi ve nokta yedekleme, tutarlı baskı işlemini garantiler
– Elektrostatik taşıyıcı kemer baskı anında kağıdın tamamen düz olmasını sağlar
– PDL (PCL 5/6, PostScript 3, PDF), ESC/P-Raster dahil baskı dili uyumluluğu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here