Ana sayfa Donanım Epson Stylus Photo RX685

Epson Stylus Photo RX685

0

Yüksek hız ve kalite artık çok ucuz

Epson Stylus Photo RX685
Fotoğraf yazıcı pazarına şimdiye kadar pek çok ürünle hizmet veren fotoğraf sektörünün dev ismi Epson”ın gelişmiş kağıt kullanımıyla birlikte yüksek kalitede fotoğraf baskısı sunan hepsi bir arada ürünü Epson Stylus Photo RX685, bu ayki ürün inceleme sayfalarımızın bir diğer konuğu. Gün geçtikçe gelişen yazıcılar artık profesyonel kullanım alanlarının dışında da yaygınlaşıyorlar. Pratik yazıcı cihazlar, amatör olarak fotoğrafla ilgilenen ya da çektiği anı fotoğraflarına zahmet çekmeden bir an önce dokunabilmek isteyen birçok kişinin ilgisini çekiyor. Epson da yeni ve üstün teknolojisiyle amatör ve profesyonellerin tercihi olacak RX685 ile fotoğraf tutkunlarını sevindirecek bir ürün tasarlamış.

Testimize öncelikle kurulum aşamasından başlayalım. Pek çok yazıcının kutu içeriğinde USB kablosu bulunmadığı için, işe USB kablomuzu aramakla başladık. Kolay kurulum broşürü sayesinde 5 dakika içinde yazıcımızın kutusunu açtık, Claria Photographic mürekkep teknolojisine sahip kartuşumuzu yükledik, programı bilgisayarımıza kurduk ve fotoğraf basmaya hazır hale getirdik.

Epson Stylus Photo RX685 hız, gelişmiş kağıt kullanımı ve uygun maliyet özelliklerini bir araya getiren yüksek kaliteli bir hepsi bir arada fotoğraf yazıcısı. Yalnızca 12 saniyede 10×15 cm fotoğraf baskısı yapabiliyor, Epson Claria Photographic Ink Mürekkepleri sayesinde albüm içinde 200 yıl dayanan parlak fotoğraflar elde ediyorsunuz. En yeni dijital SLR ve mega piksel fotoğraf makineleri için ideal çözümler veren RX685, en yüksek kalitede baskı, tarama ve kopyalama olanağı da sunuyor. RX685″in çift kağıt tepsisi ve isteğe bağlı dupleks baskı özellikleri gelişmiş kağıt kullanımına da olanak tanıyor. RX 685 ile bilgisayar kullanmadan doğrudan bir hafıza kartından ya da PictBridge dijital fotoğraf makinesinden baskı yapabilir ve fotoğraflarınızı düzenlemek için 6,3 cm”lik LCD ekranı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here