Ana sayfa Ürün İnceleme Epson L7180 İnceleme

Epson L7180 İnceleme

Kartuşsuz A3 yazıcı Epson L7180, mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebiliyor.

0
Epson L7180

Baskı sektöründe ‘inovasyon’ dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Epson’ın kartuşsuz A3 yazıcısı Epson L7180’i test merkezimizde ağırladık. Kutusundan çıkarır çıkarmaz ‘kalite’ algısını size yaşatan model, kullanım kolaylığının öne çıktığı zarif bir tasarımla geliyor. Ekranı ve büyük fonksiyon tuşlarıyla birlikte SD kart girişi, yan kısmındaki kartuş göstergeleri ile dikkat çeken Epson L7180; baskı, fotokopi, tarama ve çift taraflı baskı özelliklerini aynı cihazda sunuyor.

Epson L7180 İnceleme
Epson L7180 Ön Yüz

Epson L7180 Özellikler

Uzun vadede düşük maliyet vaat eden modelde dahili mürekkeplerle örneğin 10x15cm ölçülerinde 1400-1500 adede kadar fotoğraf baskısı alabiliyorsunuz. Bu, mürekkep maliyetlerinden yüzde 90’a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına geliyor. Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı kartuş ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Marjsız fotoğraf baskısı ve çift kağıt tepsisinin yanı sıra basit kurulumuyla da ön planda olduğunun altını çizelim.

Epson L7180 Mürekkep

Siyah fotoğraf ve siyah pigmentli mürekkep içeren beş renkli mürekkep sistemi ile baskısı alırken elde ettiklerimiz gayet iyiydi. Dengeli ve renklerde son derece gerçekçi sonuçlar aldık.

Ön kısımda konumlandırılan mürekkep tankı ekstra kolaylık sağlıyor. Kompakt ve kullanımı kolay hale getirdiğini belirtmemiz mümkün. Zahmetsiz doldurma için geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahip ve sızıntıya karşı koruma için ideal. Çok yeni bir özellik olmamakla birlikte sakar kullanıcılar için ekstra bir avantaj sağlayarak, yeni şişelerde sadece doğru renklerin doldurulmasını sağlayan bir mekanizma da içeriyor.

Epson L7180 İnceleme
Epson L7180 Mürekkep

Mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabiliyorsunuz, ek olarak Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson iPrint4 uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan dosyaları akıllı cihazlara gönderebiliyorsunuz. Fotoğraf baskısı almanızı ve tebrik kartları, boyama kitapları ve çok daha fazlasını üretmenizi sağlayan Creative Print4 uygulamasıyla Facebook fotoğraflarından da en iyi şekilde faydalanmanız olası.

4 boya ve bir pigmentli siyah mürekkeple gelen modelde dahili mürekkebin uzun süreli kullanılabilirliği muazzam. Böylelikle ilk satın alımdaki maliyet, kısa sürede avantaja dönüşüyor. Modelde zahmetsiz kullanım imkanı sunuluyor. Wi-Fi ve uygulama desteği, mobil cihazlardan yazdırma fonksiyonu gibi günümüz taleplerine yanıt veren teknolojik detaylar da içeriyor. Sonuç olarak Epson L7180; baskı, fotokopi, tarama ve çift taraflı baskı ihtiyaçlarınız için yüksek verimliliğe sahip, şık bir alternatif anlamı taşıyor.

Epson L7180 Fiyat: 3.899 TL (KDV Dahil)

Epson L7180 Artılar

Mürekkep satın almadan uzun süreli kullanım

WiFi ve uygulama desteği

Mobil cihazlardan yazdırabilme

Kolay kurulum

Tasarım

Drivers: https://www.epson.com.tr/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-l7180?productfinder=L7180#drivers

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here