Ana sayfa Donanım Güncel Epson ISE’de Yeni Ürünleriyle Büyük İlgi Uyandırdı

Epson ISE’de Yeni Ürünleriyle Büyük İlgi Uyandırdı

Epson, dünyanın en büyük görüntüleme ve entegre sistemler fuarı ISE’yi yeni ürünleriyle fethetti.

0
Epson ISE Fuarı'nda - Amsterdam, 2019

Dünyanın en büyük görüntüleme ve entegre sistemler fuarı ISE’de (Integrated Systems Europe), Hollanda, Amsterdam’da 5-8 Şubat tarihleri arasında düzenlenendi. Fuara yeni ürünleriyle katılan Epson, büyük ilgi uyandırdı.

ISE 2019’da Epson Standı

Projeksiyon sistemlerinde, dünya üretim ve satış lideri olan Epson; katılımcıları fuarda “VorTex” olarak kodladığı, 15 bin lümenlik 16 projeksiyonla dışarıdan özel görüntüleme sunan bir tünelden geçirerek standına aldı. Renklerin ve görsellerin kişilerin hareketlerine göre şekil değiştirdiği tünel büyük beğeni yarattı.

Epson EB-L30000U

Epson, ISE’de dünyanın ilk ve tek 30 bin lümenlik LCD teknolojili lazer projektörü EB-L30000U’yu da tanıttı. 2020 senesinde satışa sunulacak ürün iç-dış mekan mapping, konser aydınlatmaları, tiyatro – müze gibi büyük alanlar için ideal.

ISE’de Epson Show

Epson EB-U50

Hem projektör hem de spot aydınlatma olarak kullanılan; küçük boyutu, hareketli kafa yapısı ve kolay kurulumuyla dikkat çeken; özellikle perakende ve sergileme sektörlerinin giderek vazgeçilmezi haline gelmeye başlayan Epson ‘vitrin projektörleri’nin en yeni modeli olan Epson EB-U50 de fuarda tanıtıldı. Geçmiş modellere göre geliştirilmiş özellikleriyle Full HD ve 3.600 lümen olan EB-U50, özellikle küçük mekanlarda maksimum ürün sergilemek isteyenler için çözüm sunuyor.

ISE’de Epson Standı

Epson Moverio Akıllı Gözlük Teknolojisi

ISE 2019’da yeniliklerini sunan Epson iddialı olduğu Moverio akıllı gözlük teknolojisi ile de fark yarattı. İngiltere’de yer alan National Theatre ve birçok farklı benzeri büyük kurumda kullanıcılara farklı deneyimler sunan yüksek teknolojiye sahip MOVERIO’nun son modeli Epson 35E akıllı gözlük de ISE’de tanıtıldı. ‘Görüntüleyici’ olarak kodlanan ürün Android teknolojisi zorunluluğuna ihtiyaç duymuyor. Kullanıcı hangi ürünü kullanıyorsa ona eşlik ederek çözüm sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here