Ana sayfa Ürün İnceleme Epson EcoTank L3170

Epson EcoTank L3170

Epson'un tam dolu kartuşla 11 bin sayfaya kadar baskı imkanı sunan iddialı modeli EcoTank L3170, inceleme konuğumuz oldu.

0

LCD ekran ve Wi-Fi Direct özellikli 4’ü 1 arada EcoTank, şık ve kompakt tasarımı, mobil baskı özelliği ve verimli teknolojisi sayesinde her açıdan ön plana çıkıyor. Baskı alın, tarayın, fotokopi alın ve faks çekin tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Bu güvenilir yazıcıda gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunuyor. Üç yıllık mürekkep sayesinde mürekkep maliyetinden yüzde 90’a kadar tasarruf edebilirsiniz. L3170’i mürekkep almadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Resmi bilgi, 6.000 sayfaya kadar baskı alınabildiği yönünde. Oldukça iddialı bir detay olduğunu belirtelim.

Dahili mürekkep sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle renkli baskı alabildiğiniz modelde doldurma işlemleri arasında daha uzun süre aralıksız çalışabiliyorsunuz. Ultra yüksek kapasiteli bir mürekkep tankıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor özetle.

Yeni tasarım, yazıcının ön tarafına yerleştirilmiş mürekkep tankı önemli ölçüde kullanım kolaylığı sağlıyor. Dolum için erişimi kolaylaştıran bu tank, aynı zamanda kompaktlığıyla da dikkate değer. Mürekkep düzeylerini net bir şekilde görmenizi sağlaması da bir diğer artı puan. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indirecek şekilde geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahip olan Epson EcoTank L3170’de yeni şişeler, sadece doğru tankların ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizmaya sahip.

Wi-Fi ve Wi-Fi Direct sayesinde yazıcı, Epson iPrint uygulamasını kullanarak, yazdırılacak belgeleri akıllı cihazlardan alabilir durumda. Yaptığımız testlerde hız ve stabilite açısından sorunsuz, üst düzey kalitede çıktılar elde ettik. Kullanımı kolay bir LCD ekrana sahip. Baskı hızları, bir diğer merak edilen nokta; dakikada 20 sayda baskı alıyorsunuz. İlk baskı süresi de sadece ama sadece 6 saniye. Çok hızı. Ayrıca son derece sessiz çalışıyor.

Bir lazer yazıcının aksine mürekkep püskürtme teknolojisi ile işlem sırasında ısı gerektirmez ve dolayısıyla enerji kullanımını düşük tutmaya ve elektrik faturalarını azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak Wi-Fi, USB bağlantısı ve kompakt ayak izi, masa üstüne yerleştirme ve bir kullanıcının masaüstü veya dizüstü bilgisayarına bağlanmanın kolay olduğu anlamına gelir.

EcoTank, Micro Piezo baskı kafasıyla güvenilir bir baskı çözümü sunuyor. Mac ve Windows desteği bulunuyor. Ayrıca mobil cihazlar üzerinden de kullanımı mümkün. Bir yıllık garanti standart olarak sunuluyor ancak promosyon garantileri daha fazlasını sağlayabiliyor.

Epson’un Mürekkep püskürtme teknolojisi ile yüksek mürekkep verimi, düşük bir TCO ve sayfa başına avantajlı bir maliyet sunar.

Artılar

Ultra düşük maliyetli baskı

Wi-Fi Direct özelliği

Hızlı ve sessiz

Eksiler


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here