Ana sayfa Haber Epic, Rocket League’i ücretsiz indirenlere 77 TL’lik kupon veriyor

Epic, Rocket League’i ücretsiz indirenlere 77 TL’lik kupon veriyor

Epic Games, Rocket League'i ücretsiz indirenlere Epic Games Store'da harcamanız için size 77 TL'lik kupon verecek. Bugünden itibaren ücretsiz olan Rocket League'i indirenlere bugün ile 23 Ekim saat 15:00'e kadar 77 TL'lik kupon verilecke. Kuponlar 1 Kasım'a kadar geçerli olacak.

0

Epic Games, son zamanlarda popüler oyun haline gelen Rocket League oyununu kullanıcılara ücretsiz olarak indirmeye açtı. Şirket ayrıca bu oyunu indirenlere Epic Games Store’da kullanabileceğiniz 10 dolarlık (77 TL) hediye kuponu veriyor.

Şirket neden bu promosyonu yaptığını açıklamadı ancak PC oyuncularını Steam’den uzaklaştırmaya çalışıyor ve onları Epic Games Store’a geçmeye ikna etmeye çalışıyor. Rocket League artık Steam’den kaldırıldı. Eğer Steam’de oyunu indirmişseniz orada oynamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu sürüm, platformlar arası oynama gibi “gelecekteki güncellemeler ve özellikler için tam destek” almaya devam edecek. Ayrıca bu kampanyanın açıklanmasından kısa bir süre sonra Epic Games Store’da yoğunluktan dolayı çökme yaşandı.

EPİC GAMES’İN İLK KAMPANYASI DEĞİL

Elbette Epic Games’in insanları PC oyunlarını oynamaya teşvik etmeye çalıştığı ilk kampanya bu değil. Epic Games ayrıca her hafta en az bir ücretsiz oyun veriyor. En büyük hediyelerden biri, Grand Theft Auto V’in ücretsiz indirmeye açmasıydı. Grand Theft Auto V’in ücretsiz olarak indirilmeye açıldığı zaman yoğunluktan ötürü sitenin çöktüğü görülmüştü.

Şirketin ayrıca Metro Exodus ve The Outer Worlds gibi bazı PC oyunları için zamana özel anlaşmalar yaptığı ve bunları önce Epic Games Store’da başlattığı da biliniyor.

ROCKET LEAGUE NASIL İNDİRİLİR? 

– epicgames.com adresine giriyorsunuz. Buradan hesabınız varsa giriş yapıyorsunuz, yoksa yeni hesap oluşturuyorsunuz
– Ana sayfada Rocket League’in görseline tıklayıp, oyunun sayfasına geçiş yapıyorsunuz
– Yükle butonuna tıklıyorsunuz
– Sipariş ver’e tıklıyorsunuz
– Oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor. Oyunu indirdiğiniz için kampanya gereği 77 TL’lik kupon kazanacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here