Ana sayfa Haber Epic Games Store’un Aralık ayı 15 ücretsiz oyunu

Epic Games Store’un Aralık ayı 15 ücretsiz oyunu

Epic Games Store, bu ayın sonunda 15 oyun verecek. Her gün bir oyun 17-31 Aralık tarihleri ​​arasında ücretsiz sunulacak.

0

Epic Games Store‘un Aralık 2018’de vitrinle birlikte başlatılan ücretsiz oyun promosyonu 2020 boyunca devam etti. Epic Games Aralık ayında 15 ücretsiz oyun dağıtacağını ve 17 Aralık’tan itibaren kullanıcılara günde bir oyun sunulacağını duyurdu.

Epic, bu bayram sezonunda çok cömert hissediyor gibi görünüyor. Şirket, yılbaşı indiriminin yanı sıra, müşterilerin 17 Aralık’tan 31 Aralık’a kadar günde bir kez ücretsiz bir oyun indirebileceğini belirtti.

Epic Games, Fortnite Dünya Kupası’nı iptal ettiğini açıkladı

Bu, Epic Games Store’u açan ve indiren oyuncular için 15 ücretsiz oyun olacağı anlamına gelir. Yine de hızlı olmalısın; her başlık yalnızca 24 saat boyunca indirilebilecek.

Etkileyici teklif Epic Games Store’un Yılbaşı İndirimi ile birlikte sunuluyor. Bu aşina olabileceğiniz Steam satışlarına benzer şekilde oyunların fiyatlarını % 75’e kadar düşürüyor.

Normalde sırasıyla 31,99 sterlin ve 39,99 sterline mal olan Obsidian RPG Pillars of Eternity and Tyranny şu anda 17 Aralık’a kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Epic CEO’su Tim Sweeney, bu yılın başlarında promosyonun, katılan geliştiricilerin satışlarının artmasına neden olduğunu iddia etti.

Epic Games’in CEO’su Tim Sweeney, Gamespot’a yaptığı açıklamada “İnsanlar bu şekilde pek çok harika oyun keşfettiler. Oyun geliştiriciler için bir avantaj oldu. Oyunlarını mağazada ücretsiz olarak başlatan çoğu geliştirici, Steam ve konsol platformlarındaki satışlarının, artan farkındalık nedeniyle Epic’te ücretsiz olduktan sonra gerçekten arttığını fark etti ve bu gerçekten olumlu bir şeydi ve on milyonlarca yeni ürün getirdi kullanıcıları Epic Games ekosistemine giriyor ve bu şirket için harika bir şey oldu. ” dedi.

Epic, bu ay Fortnite Bölüm 2 – Sezon 5’i aylık 10 dolarlık yeni bir Fortnite abonelik hizmetinin yanı sıra başlattı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here