Ana sayfa Haber Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu

0

Epic Games Store, her hafta oyuncular için ücretsiz bir oyun veriyor. Bu haftanın oyunu ise gizemli bir oyundu ve bugün hangi oyun olduğu ortaya çıktı. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyuna göz atalım!

Bu hafta Epic’in verdiği oyun muhtemelen hepinizin bildiği Among Us. 8 TL değerindeki bu oyunu bu linkten ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Oyuncular arasında özellikle son zamanlarda çok popüler oyunu bilmeyenler için biraz inceleyelim.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Sony PlayStation Oyunları Mobile Gelebilir


Epic Games Store’da bu hafta Among Us ücretsiz

Epic Games Store'da Among Us ücretsiz
Epic Games Store’da Among Us ücretsiz

Çevrimiçi oynayabildiğiniz bu oyun, 4-10 oyuncu ile oynanabiliyor. WiFi veya mobil veri üzerinden bu oyunu oynayabilirsiniz. Mobil versiyonu zaten ücretsiz olan bu oyun, bilgisayar versiyonu için 8 TL kadar bir ücret istiyor. Fakat Epic Games ile şuan ücretsiz.

Bu oyunda en fazla 10 kişi ile bir uzay gemisinde görevler tamamlıyorsunuz. Fakat aranızda bir sahtekar var. Bu sahtekar, oyun ayarlarına göre 2 veya 3 kişi de olabiliyor. Oyundaki Sahtekar rolü, her elde bir kişiye rastgele veriliyor.

Among Us nasıl oynanır?

Oyundaki Mürettebat Üyelerinin görevi tüm görevleri tamamlayarak veya Sahtekar’ı bularak oyunu kazanmak. Sahtekar ise, tüm Mürettebat üyelerini öldürerek veya oyunda sadece 2 kişi kalana kadar saklanarak oyunu kazanmaya çalışıyor.

Sahtekar’ı ortaya çıkarmak için her toplantıda birbirinizle tahminlerinizi paylaşabilirsiniz. Böylece bir kişiyi oylayarak gemiden atıyorsunuz. Bu kişinin masum bir Mürettebat Üyesi olma ihtimali de var. Bu konuşmalara Sahtekar rolündeki oyuncu da katılarak üyelerin kafalarını karıştırabiliyor. Aynı zamanda oyun içinde görevleri sabote edebiliyor.

Popülerliğini hala koruyan bu oyunu ücretsiz almak için 3 Haziran tarihine kadar vaktiniz var. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek ve oyunu bilgisayarınızdan daha rahat bir şekilde oynamak isterseniz oyunu edinebilirsiniz. Bunun yanında, haftaya karşımıza ücretsiz olarak çıkacak oyun da şuan ‘gizemli oyun’ olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunun ne olduğunu da bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here