Ana sayfa Haber Epic Games Store Alien Isolation oyununu ücretsiz yaptı

Epic Games Store Alien Isolation oyununu ücretsiz yaptı

Alien Isolation, yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz olarak indirilebilecek korkunç hayatta kalma korku oyunu... Oyun bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu olarak kullanıma sunuldu. Ve şimdiye kadarki güvenilir bir sızıntıya göre Metro 2033, Epic Games Store'daki bir sonraki ücretsiz oyun olabilir.

0

Alien: Isolation, devam eden ücretsiz oyun kampanyasındaki Defense Grid: The Awakening’in yerini alan korku oyunu ile Epic Games Store ile indirilen en yeni ücretsiz oyun. Alien: Isolation, 22 Aralık Salı günü Türkiye saatiyle 19:00’da uzaydaki birinci şahıs korku oyununun yerini Epic Games Store platformunun başka bir ücretsiz oyunla değiştirilerek sınırlı bir süre için indirilebilecek.

Ve şimdiye kadar doğru olduğu kanıtlanan bir sızıntıya göre, Epic Games Store’daki bir sonraki ücretsiz oyun Metro 2033 olabilir.

Sony, Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan çekiyor ve tam iade veriyor

EPIC GAMES STORE İLE ÜCRETSİZ OYUN İNDİRMEYE DEVAM EDİN

Epic Games Store’un Tatil İndirimi’nin bir parçası olarak Fortnite üreticileri, 15 gün boyunca günlük olarak indirilebilecek yeni bir ücretsiz oyun sunan bir promosyon düzenliyor. Şimdiye kadar Cities: Skylines, Oddworld: New ‘n’ Tasty, The Long Dark ve şimdi de Defense Grid: The Awakening’i 24 saat ücretsiz indirilebilir olarak listeledik.

Ve iddia edilen bir sızıntı, PC oyuncularına Epic Games Store’un ücretsiz indirilebileceği 15 oyunun tam listesini verebilirdi. Bu iddia edilen sızıntı, Oddworld’ün ücretsiz bir Epic Games indirmesi olarak duyurulmasından kısa bir süre önce Cuma günü ortaya çıktı.

EPIC GAMES STORE OYUNLARIYLA İLGİLİ SIZINTILAR DOĞRU ÇIKIYOR

Ve ilginç olan şey, bu sızıntının şu ana kadar Epic Games Store ücretsiz oyunlar promosyonuna dahil edilen ve bu indirmelerin sunulma sırasını doğru bir şekilde ortaya koyan üç oyunun olması. Sızıntı Oddworld, The Long Dark ve Defence Grid’in Epic Games ücretsiz oyunlar promosyonuna dahil edileceğini doğru bir şekilde ortaya çıkardı.

Genel olarak iddia edilen sızıntıya, özellikle de daha önce Epic Games Store’da listelenmemiş bir oyun olduğu için The Long Dark’ın doğru tahminine güvenilirlik kazandırabilir. Yani bu sızıntı, The Long Dark’ın yalnızca Epic Games Store’da piyasaya sürülmediğini, aynı zamanda ilk gün ücretsiz olarak indirilebileceğini doğru bir şekilde ortaya koyan bir şey.

Şu anda Epic Games Store’da bir sonraki ücretsiz oyun için bir teaser görüntüsü var.
Ve bu yer tutucu, Sigourney Weaver’ı katranlayan ikonik bilim kurgu korku dizisi için bir Alien posteri veya DVD veya Blu-ray kapağı gören herkese tanıdık gelecek neon yeşili ve koyu yeşil renk düzenine sahiptir.

Sadece bu değil, aynı zamanda bu teaser sanat eseri, Alien: Isolation ve genel olarak Alien serisine daha fazla saygı gösterebilecek uzay kaskı sembollerine de sahip. Epic Games Store Twitter bu teaser çalışmasını paylaştı. Bir sonraki ücretsiz oyunla ilgili bir ipucu attı: Bu tuhaf sesler çıkarıyor. Yine de iyi olduğundan eminiz.

Cuma günü Twitter kullanıcısı @jovamunja, Epic Games Store’un Noel dönemi boyunca ücretsiz hale getireceği 15 oyunun sızdırılmış olduğu iddia edilen listesini paylaştı.

İddia edilen sızıntıda bahsedilen oyunların tam listesi:

• Cities: Skylines

• Oddworld: New n Tasty

• The Long Dark

• Defense Grid 1

• Alien: Isolation

• Metro 2033

• Tropico 5

• Inside

• Darkest Dungeon

• My Time in Portia

• Night in the Woods

• Stranded Deep

• Solitairica

• Torchlight II

• Jurassic World Evolution

Bu promosyona dahil olan oyunlar, 24 saat boyunca tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve yeni günlük indirmeler İngiltere saatiyle 16: 00’da kullanılabilir hale gelir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here