Ana sayfa Haber Epic Games hangi oyunları ücretsiz verecek? Bazıları ortaya çıktı

Epic Games hangi oyunları ücretsiz verecek? Bazıları ortaya çıktı

Epic Games Store, 17 Aralık'tan 1 Ocak 2021'e kadar her gün ücretsiz bir oyun veriyor.

0

Valve, Steam satışlarını satış gününe kadar gizli tutmayı sevse de Epic Games, 17 Aralık’ta başlayacak olan ve Epic Games Store üzerinden 1 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan yılbaşı indirimini duyurdu. Epic Games yüzde 75’e varan indirimler sunacak. Bu sefer olağan 10 dolarlık indirim teklifi yerine, “15 Günlük Ücretsiz Oyun!”

Epic Games Store, 17 Aralık’tan itibaren ayın sonuna kadar her gün toplamda 15 oyun olmak üzere her gün bir ücretsiz oyun dağıtacak. Her oyun yalnızca 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunulacak. Ancak indirildikten sonra her biri sonsuza kadar saklanacak.

Cyberpunk 2077 müjdeyi verdi! PS5 ve Xbox Series X…

EPIC GAMES ŞU ŞEKİLDE AÇIKLADI:

Yılın en şenlikli indirimi ile bağış sezonuna hazırlanıyoruz! Şirket mağazası yılbaşı indirimi 17 Aralık’ta başlıyor. Sizin için bazı güzelliklerimiz var. Anlaşmaları %75’e varan indirimlerle açın. Ancak hepsi bu kadar değil… Ayrıca 17 Aralık’tan itibaren, iki hafta boyunca her gün yeni bir oyun vereceğiz. Bu doğru, 15 Günlük Ücretsiz Oyun! Her oyun sadece 24 saat için ücretsiz olarak alınacak. Ancak onlar sonsuza kadar sizin olacak. Herkese Mutlu (Erken) Tatiller!

OYUNLARINI İNDİRMEK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

Epic Games Store üzerinden verilen diğer tüm ücretsiz oyunlar gibi, hiçbir sorun olmadan bu oyunlar indirilebilecek. İhtiyacınız olan tek şey, e-posta ve paroladan başka hiçbir maliyeti olmayan kayıtlı bir Epic hesabıdır. Ayrıca, bu oyunları talep etmek için 2 Faktörlü Kimlik Doğrulamayı (2FA) etkinleştirmeniz gerekecektir.

Şu anda, bu oyunların ne olacağına dair bir bilgi yok. Ancak kullanıcılar bazı önemli ücretsiz özellikler ve oyunlar bekleyebilir. Bazı söylentilere göre, bu seferki dizide Ubisoft’tan 3 oyun var: Assassin’s Creed Origins, Ghost Recon: Breakpoint ve Far Cry 5. Söylentiler ayrıca Borderlands 3 ve The Witcher 3’ün beğenilerinin de bunu yaptığını gösteriyor. Diğer tüm söylentiler gibi, Epic Games’in oyunları resmi olarak ortaya çıkarmasını bekleyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here