Ana sayfa Haber Elon Musk yeni Model S prototipini alışılmadık bir renkte kullanıyor

Elon Musk yeni Model S prototipini alışılmadık bir renkte kullanıyor

0

Elon Musk gibi biri günlük olarak tabi ki Tesla marka arabasını kullanıyor. Ama sadece alışılmadık bir modelle karşımıza çıkıyor.

Musk, son zamanlarda Cybertruck prototipinde defalarca görülmüştü. Ancak, günlük olarak Model S kullanıyor. Ama bildiğiniz Model S değil. Bambaşka bir sürüm.  Ryan McCaffrey, milyarderin şu anda Belair ve SpaceX merkezindeki evi arasında hareket ettiği aracın fotoğrafını Twitter’da paylaştı. 

Model S’in en zengin ve en hızlı sürümüne sahip olan Elon Musk’ın bu cihazı henüz piyasada yok. Tesla yakında Fremont fabrikasında üretilecek yeni Model 3 ve Model S gövde renklerini sunmayı planlıyor. Bu arada, yeni Y Modelleri 2021’de Berlin’in yanı başındaki yeni Tesla Gigafactory’de üretim hattını başlatacak. Burada otomotiv dünyasındaki en gelişmiş boya atölyesi inşa edilecek.

İnanılmaz derecede güzel bir boya işine sahip S modeli, SpaceX merkezinde yeni ortaya çıktı. Bu renk, Elon Musk’ın şu anki favorilerinden biri. Model S versiyonundaki koyu kırmızı tasarım gerçekten çok ilginç görünüyor. Araca baktığımız yere bağlı olarak araç gövdesinin bireysel elemanlarını vurguluyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here