Ana sayfa İnternet DorukNet mesajlaşmayı buluta taşıyor

DorukNet mesajlaşmayı buluta taşıyor

0

DorukCloud Exchange servisleri ile size her yer ofis

DorukNet, DorukCloud Exchange 2010 Mail Hosting servisiyle güçlü ve yenilikçi bir mesajlaşma dönemini başlatarak Türkiye”de bir ilke daha imza atıyor.

DorukCloud markasıyla Türkiye”de Microsoft Hyper-V Cloud platformu üzerinde Bulut Bilişim (Cloud Computing) hizmetini veren ilk hosting firması olan DorukNet, Microsoft Exchange Server 2010 SP1″le birlikte güçlü ve yenilikçi bir mesajlaşma dönemini başlatıyor. Tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışan DorukCloud Exchange Mail Hosting servisi sunucu yönetimi, güvenlik, güvenilirlik ve performans konusundaki endişeleri ortadan kaldırıyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra kullanıcılara maliyet avantajı sunuyor.
 


Blackberry, iPhone, iPad gibi tüm mobil cihazlardan kolay erişim

Geleneksel POP3 mail hesaplarında, outlook üzerinden indirilen veya gönderilen maillerde, farklı outlooklar, webmail veya mobil cihazlar üzerinden ulaşma imkânı yokken DorukCloud Exchange ile Blackberry, iPhone, iPad gibi tüm cihazlar üzerinden gelen ve giden tüm maillere erişilebiliyor. Belirli işleri uzman kullanıcılara delege ederek çağrı maliyetlerini düşürmek mümkün hale geliyor. Tüm mesajlaşma avantajlarının yanı sıra, DorukCloud”un sunmuş olduğu yedekli exchange mimarisi ve gelişmiş yük dengeleme yapısı sayesinde, kullanıcılar sürekli erişilebilirlik elde ediliyor.

 

Microsoft Exchange Server 2010 SP1″in sunmuş olduğu her yerden erişim ve yönetim kolaylığı sayesinde, kullanıcılar basitleştirilmiş yönetim arabirimi üzerinden kendi hesaplarını ve organizasyonlarını yönetebiliyorlar. Microsoft Türkiye ofisinde Exchange Server”ın da içinde bulunduğu İş üretkenliği grubundan sorumlu ürün yöneticisi Atalay AKTAŞ konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Exchange Server, dünyada olduğu gibi Türkiye”de de kurulumların en fazla tercih ettikleri mesajlaşma çözümü durumunda. Ancak günümüzde temel mesajlaşma ihtiyaçlarının yanı sıra, her yerden erişim, kurallara uygunluk ve güvenlik gibi unsurlar da mesajlaşma çözümlerine tamamlayıcı olarak olmazsa olmazlar arasına girmiş durumda. İşte Exchange Server da özellikle 2010 sürümüyle birlikte tüm bu ihtiyaçları tek bir yerden ve merkezi bir platformla karşılayabiliyor. Exchange Server 2010″un DorukCloud tarafından sunulmasıyla birlikte aslında her büyüklükteki kurum için tüm bu olanaklar da sağlanmaya başlıyor.”

 

 

Kullanım kolaylığının yanı sıra maliyet avantajı da sağlıyor
DorukCloud Exchange servisi ile ofislerde mail sunucusu barındırılmayacağı için yüksek ilk yatırım maliyetine, elektrik, soğutma, yönetim ve yedekleme gibi aylık giderlere katlanılmıyor. İhtiyaç olunan mailbox sayısı kadar ödeme yaparak, yönetim ve yedekleme gibi sıkıntılardan kurtulmak mümkün hale geliyor. DorukCloud Exchange servisinin tam yedekli altyapısı ve son sürüm yazılımları sayesinde, kullanıcılar maillerine her yerden, aynı kullanıcı arabirimi deneyimi ve maksimum erişilebilirlikle ulaşabiliyor.
 

Cloud Exhange Mail Hosting avantajına 39,90 TL”den başlayan fiyatlarla ulaşmak mümkün. Exchange mail paketinde 5 adet e-mail hesabı için 10 GB e-posta alanı bulunuyor. Exchange Mail Plus paketi 5 adet mail ve Outlook yer alırken her e-mail hesabı için yine 2GB e-posta alanı bulunuyor. Exchange Mail Plus paketinin fiyatı ise 59.90 TL.
 

Cloud Exchange Mail Hosting servisi ile ilgili tüm detaylara http://www.dorukcloud.com/exchange-mail-hosting.html adresinden ulaşmak mümkün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here