Ana sayfa Haber Cyberpunk 2077 Hava Durumu Güncellemesi Aldı: İşte Merak Edilen Detaylar

Cyberpunk 2077 Hava Durumu Güncellemesi Aldı: İşte Merak Edilen Detaylar

0
Cyberpunk 2077 hava durumu

Cyberpunk 2077 hava durumu güncellemesi birçok oyuncu tarafından bekleniyordu. Sonunda istenen oldu ve güncelleme geldi.

Yapımı için 7 yıl beklenen ve bu nedenle son derece değerli bir oyun olan Cyberpunk 2077 ne yazık ki çok fazla hataya sahip. Bu hatalar nedeniyle bazı oyuncular oyunu oynamaktan bile vazgeçti. Durum bu kadar sorunlu olunca şirket jest yapmak zorunda kaldı. Oyundaki hava durumu değiştirildi.

Atmosfer ve mod desteği olarak bilinen güncelleme ile birlikte oyundaki hatalar biraz dahi olsa giderildi. Oyundaki yeni hava durumu diğerlerine göre daha farklı.

Cyberpunk 2077 hava durumu değişikliği kaliteyi artırıyor

Oyunda Climate Change olarak geçen yeni mod ile birlikte ilginç bir hava bizi karşılıyor. Zehirli sis, kirli ve bulutlu hava durumları görülüyor. Bu havanın gelecek yıllarda karşımıza çıkması son derece doğal.

Cyberpunk 2077 hava durumu

Hem bilim insanları hem de araştırmacılar ilerleyen yıllarda hava durumunun son derece kötü olacağını ve dünyanın yaşanmaz bir yer haline geleceğini söylüyor. Oyundaki iklim değişikliği modu, tam olarak bunu gösteriyor. Distopik bir dünya tasarımı olan oyunda kolay bir şekilde bu mod aktif hale getirilebiliyor.

Cyberpunk 2077 oyununda yeni mod desteklerinin kurulması planlanıyor. Tüm bu destekler ve atmosfer değişikliği sayesinde bazı kişilerin oyuna yeniden geri döndürülmesi sağlanabilir. Birçok kişi şirkete oyundaki hatalar nedeniyle arkasını dönmüştü. Peki siz ortaya çıkan bu güncelleme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here