Ana sayfa Haber Conan Exiles ilk büyük güncellemesini aldı

Conan Exiles ilk büyük güncellemesini aldı

Conan Exiles için ilk büyük güncellemesi olan Isle of Siptah, artık tüm platformlarda mevcut.

0

Conan Exiles’ın ilk büyük güncellemesi olan Isle of Siptah artık Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 ve PC gibi platformlarda yer alıyor. Conan Exiles, Conan the Barbarian dünyasında geçen bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Isle of Siptah birkaç yeni özellik ve daha büyük bir harita ekler.

CONAN EXILES GÜNCELLEMESİYLE BİRÇOK YENİLİK GELİYOR

Güncelleme, yeni ilgi noktası, üç yeni NPC grubu ve yeni bir din ekledi. Ayrıca güncellemeyle haritanın boyutu büyüdü. Conan Exiles güncellemesi, Eylül 2020’den beri Steam Erken Erişim’de yer almaktadır. Ayrıca bu, güncellemedeki değişiklikleri etkilemek için topluluk geri bildirimlerine izin vermektedir. Conan Exiles Proje Direktörü Scott Junior, vokal topluluğunun geliştiricilere, oyuncuların en önemli olduğunu düşündükleri alanlara işaret etmesine yardımcı olduğunu açıkladı.


İlginizi Çekebilir: Xbox Gold Haziran 2021 ücretsiz oyunları açıklandı


Junior bir basın bülteninde, “Sonuç olarak, keşfi olacak çok şey var. Ayrıca en çok zevk aldığınız hedefleri takip etmek için daha fazla özgürlüğün olduğu devasa ve canlı bir ada yer alıyor. Bu tür bir optimizasyon, tam olarak erken erişimin ne hakkında olması gerektiğini gösterir.” dedi.

GÜNCELLEME İLE GELEN DİĞER YENİLİKLERE BİR GÖZATIN

Isle of Siptah güncellmesi ayrıca, oyuncuların korsan kasabaları ve görkemli kaleler inşa etmelerine olanak tanıyan bir düzineden fazla yeni zindan ve iki yeni bina seti içeriyor. Conan Exiles’ın temel oyunu artık konsol ve bulut için Xbox Game Pass’te mevcut. Hatta Xbox Series X | S optimizasyonuyla birlikte geliyor.

Conan Exiles: Isle of Siptah, ilk olarak Eylül 2020’de Steam’de erken erişimde yer alıyordu. O zamandan beri büyük iyileştirmelerden geçti. Kara kütlesi arttı. Keşfi olacak düzinelerce yeni ilgi noktası ortaya çıktı. Adaya üç yeni NPC grubu yerleşti. Oyuncuların örümcek tanrısı Zath’ın bir avatarını çağırmasına izin veren yeni bir din yer aldı. Conan Exiles: Isle of Siptah bugün Xbox Game Pass’te yayına çıktı. Bu, Conan Exiles’ı dünyanın dört bir yanındaki 23 milyondan fazla Xbox Game Pass abonesine ek bir ücret ödemeden erişilebilir kılar.

Conan Exiles’ın Isle of Siptah güncellemesi tüm platformlarda yer alıyor. Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 ve PC’de 20 dolara satışa sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here