Ana sayfa Haber Çiftlik Bank Kurucusu Tosuncuk Brezilya’da Mı?

Çiftlik Bank Kurucusu Tosuncuk Brezilya’da Mı?

0
Çiftlik Bank kurucusu Tosuncuk

Son günlerin gözde isimlerinden olan Çiftlik Bank kurucusu Tosuncuk Brezilya’da mı? Onunla ilgili ortaya çıkan dedikodular fazlasıyla kafa karıştırıyor. İşte merak edilen detaylar.

Hatırlayacağınız üzere bir dönem Çiftlik Bank kuruldu ve insanları büyük oranda mağdur etti. Yaklaşık olarak 80 bin kişinin para yatırdığı bu sistem Mehmet Aydın isimli dolandırıcının kaçması ile son buldu. Bazıları neredeyse son emeğini bu işe yatırmıştı.

Mehmet Aydın tarafından planlanan bir tezgah ile birlikte hepsinin malları alındı. Çiftlik Bank normal şartlarda insanların para yatırdığı ve hayvansal gıda elde ettiği bir oyundu. Yani oyun içerisinde bir hayvan satın alıp ondan süt elde edebiliyorsunuz. Bu süt veya diğer ürünlerin satılması ile para kazanıyorsunuz.

Çiftlik Bank kurucusu tosuncuk nerede?

Dünyanın en ünlü dolandırıcıları içerisinde yer alan tosuncuk ne yazık ki bir türlü bulunamadı. Özellikle uluslararası dedektifler bile onu bulma konusunda henüz yeteri kadar iyi olamadı. Bir dönem Brezilya’da olduğu ortaya çıktı.

Çiftlik Bank kurucusu Tosuncuk

Uluslararası dedektifler onun Brezilya’da olduğunu tespit etti. Durumu Çiftlik Bank ailelerine bildirdiler. Sonuç olarak Türk interpol ile Brezilya hükümeti temas kurdu. Yapılan çalışmalar ne yazık ki meyvesini veremedi. Brezilya Hükümeti Mehmet Aydın ile ilgili burada değil açıklaması yaptı.

Birçok kişi onun Brezilya Hükümeti ile anlaştığını düşünüyor. Buna göre tosuncuk bir miktar rüşvet verdi. Böylece orada uzun bir süre kalma hakkı elde etti. Ancak kimse bunun doğru olup olmadığını bilmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here